Garanti İlaçlama

İlaçlama ne zaman yapılmalıdır?

İlaçlama, her dönem ve her alanda karşımıza çıkabilecek olan böceklerden kurtulmak amacıyla, istediğiniz her zaman uygulatabileceğiniz bir yöntemdir. Nemi ve sıcağı seven böcek ve haşereler daha çok yaz ve bahar mevsimlerinde ortaya çıkar. Bu dönemlerde aktif olarak görülen bu canlılar oldukça tehlikeli olduklarından hem ev, iş yeri, fabrika, hastane, okul, fırın, lokanta gibi kapalı alanlara verdikleri zararlarla hem de park, tarla, bahçe, piknik alanları gibi açık yerlere verdikleri zararlarla insanlara büyük sorun demektirler. Bu nedenle haşerelerden kurtulmak şarttır ve herhangi bir haşere ya da böcek, kemirgen görüldüğü anlarda acil şekilde ilaçlama şirketleri tarafından ilaçlama uygulatılması yaptırılmalıdır.

En Çok Nelerde İlaçlama Yapılır?

Böcek ile mücadele, yaz aylarında ya da kapalı alanlarda gıdaların fazla bulunduğu mekanlarda daha fazla görülen bir durumdur. Çünkü haşere, böcek ve kemirgenler insan yiyeceklerini tüketebilir ve besin ihtiyaçları için bu yiyeceklerin olduğu yerlere gelebilir. Buralara ilaçlama uygulatılması sonucunda, haşerelerden kurtulmak mümkündür. Aksi halde yumurtalama ile çoğalacak olan haşere ve böceklerin sayıları her geçen gün çoğalır ve yüzlercesiyle başa çıkmak durumunda kalınabilir. Hamam böceği, kalorifer böceği, kara fatma gibi haşere türleri bu gibi haşere grupları arasında yer alır. Fare gibi kemirgenler ise her dönemde, her alanda görülebilen bir canlıdır. Ve mevsimin sıcaklığın önemi olmadan görüldüğü anda ilaçlama yardımcı alınmalıdır. İlaçlama firmaları ile irtibat kurarak her tür kemirgen ve haşere, böcek, parazit için yardım almanız mümkündür.

Gezer ilaçlama şirketi olarak sizlere her tür haşereden kurtulmak için yardımcı olmakta ve İstanbul, Kocaeli, Bursa gibi şehirlerde hizmet vermekteyiz. Firmamız Sağlık Bakanlığı onaylı olması, özellikle haşerelerin daha sıklıkla görüldüğü yaz aylarında ortaya çıkan ruhsatsız firmaların arasından yasal olarak çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir