Garanti İlaçlama

İncirli Böcek İlaçlama

Bakırköy halkının sağlığını, zararlı böceklerden koruyan Sağlık Bakanlığı ruhsatlı şirketimiz, İstanbul’un tüm semtlerinde hizmetinizdedir. İncirli böcek ilaçlama şubemizden, dilediğiniz her zaman diliminde randevu ve hizmet alarak sağlığınızı güvence altına alabilirsiniz. Çünkü böceklerle ve farelerle aynı alanda yaşamak, sağlığınızın tehdit altında olduğu anlamına gelmektedir.

İncirli Böcek İlaçlama Şubemiz

Bir alanda böceklerin bulunması durumunda, salgın hastalıklar kolayca yayılabilmektedir. Doğada çok çeşitli haşere türleri bulunmaktadır. Bunların hepsi, halk sağlığı için tehlike unsurudur. Ancak zarar verme yolları farklılık göstermektedir. Bazıları kan yolu ile bazı hastalıkların yayılmasını sağlarken, bazıları da pis alanlarda insanların bulunduğu alanlara bakteri sokmaktadır. Soktukları bakterileri, salyaları ve dışkıları ile insanların kullandığı eşyaları ve yiyecek, içeceklerini bırakırlar.

Haşerelerin Bulunduğu Alanlar

Haşereler, nemli ve rutubetli alanların hepsinde bulunabilirler. Kapalı mekanların bodrum, kömürlük, depo, tuvalet gibi alanlarında, evlerimizde parkelerin ve duvarlarımızın arasında, mutfak tezgahlarımızın altında yuva yapabilirler. Açık alanlarda ise toprağın ve taşların altında, ağaç kavuklarının altında yuva yapabilirler.

Bütün bu alanlarda, haşereleri kontrol altında tutmak zordur. Ancak profesyonel kişiler,  doğru yöntemlerle zararlı canlılarla kontrol altına alabilirler. İncirli böcek ilaçlama personellerimiz, farklı yöntemlerle zararlı canlıların hepsini ilaçlamaktadır. Fare ilaçlama hizmetleri de verilmektedir.

Hizmetlerimizin hepsi, ekonomik ücretler karşılığında gerçekleştirilir. Böcek ilaçlama İncirli’de firmamız tarafından en kaliteli şekilde şirketimiz tarafından yapılmaktadır. Yaşam alanlarınızda kaliteli hizmet almak için bize ulaşın. Garanti ilaçlama olarak fare, hamam böceği, yılan, sivrisinek gibi tüm haşereler için hizmet veriyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir