Garanti İlaçlama

İstanbul Anadolu Yakası Böcek İlaçlama

İstanbul Anadolu yakası ilaçlama faaliyetleri, özellikle Kadıköy, Üsküdar, Ümraniye gibi ilçeler başta olmak üzere; Şile, Adalar, Çekmeköy ilçelerinde sıklıkla yapılmaktadır. Anadolu yakası ilaçlama firmalarının yaptığı böcek ve fare ile mücadele, pest kontrol ve haşerelere karşı önlem uygulamaları, bu bölgedeki zararlı canlı popülasyonunu azalttığı gibi, insan sağlığının da korunmasını sağlamaktadır. Özellikle yaz döneminde ve bahar aylarında, ağaçlık alanlara ya da denize yakın bölgelerde; kırkayak, çiyan, yılan gibi haşereler ile tarla faresi, sıçan gibi kemirgenlere sık rastlanmaktadır. Anadolu yakası ilaçlama şirketleri tarafından, bu zararlıların yuva yaptığı ev, daire, ofis, bina, fabrika gibi alanlarda pest kontrol işlemleri yoğun olarak yapılmaktadır.

İstanbul Anadolu yakası ilaçlama şirketleri, bu bölgede yaz aylarında daha ağırlıklı ilaçlama yapmaktadır. Anadolu yakası ilaçlama uygulamalarında özellikle; Maltepe, Kadıköy, Üsküdar ilçeleri ile Çekmeköy’de sıklıkla haşere mücadelesi yapılmaktadır. İstanbul’da böcek ilaçlama firmalarının sıklıkla uygulama yaptığı bölgelerin başında gelen İstanbul Anadolu yakasında ilaçlama hizmeti alırken dikkatli olunması gerektiği de unutulmamalıdır.

Anadolu Yakası Böcek İlaçlama

Basit ilaçlama teknikleri ile yapılan işlemler ya da kalitesiz böcek ilaçları kullanılarak yapılan haşere mücadelesi, zararlı canlıları yok etmeyeceği gibi, sağlık açısından sorunların oluşmasına ve çevrenin zarar görmesine yol açacaktır. Bu nedenle Anadolu yakası ilaçlama firmaları tarafından hizmet alırken, temkinli davranmak ve güven vermeyen, Sağlık Bakanlığı onayına sahip olmayan firmalardan hizmet almamak gereklidir.

İstanbul Anadolu yakası ilaçlama firmaları; ofis, fabrika, atölye gibi alanlar başta olmak üzere; daire, bina ve şantiye gibi alanlarda haşere ve kemirgenler ile mücadele için ilaçlama yapmaktadır. Pire, tahta kurusu gibi haşerelerin yanı sıra, tarla faresi ve sıçan gibi kemirgenlerin sıklıkla görüldüğü Anadolu yakasında ilaçlama şirketleri tarafından hizmet alırken dikkatli davranmak ve bakanlık onayı olmayan ve ruhsatsız çalışan firmalardan hizmet almamak gereklidir.

ANADOLU YAKASINDA BÖCEK İLAÇLAMA HİZMETİ VERDİĞİMİZ İLÇELER

[one_half last=”no”]

ADALAR
ATAŞEHİR
BEYKOZ
ÇEKMEKÖY
KADIKÖY
KARTAL
MALTEPE

[/one_half]

[one_half last=”yes”]

PENDİK
SANCAKTEPE
SULTANBEYLİ
ŞİLE
TUZLA
ÜSKÜDAR
ÜMRANİYE

[/one_half]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir