Garanti İlaçlama

İstanbul Böcek İlaçlama

İstanbul gibi çok kalabalık nüfuslu şehirlerde böcek ilaçlama talebi çok yoğun olmaktadır. 20 yıllık tecrübemizle sizlere sağlığınızı tehdit etmeyen teknikler kullanarak ilaçlama hizmeti sunuyoruz. Haşerelerle kendi kendimize mücadele etme devri eskide kaldı. Artık herkes sağlık bilincine erişti. Biliyoruz ki böcekler yaşamımızın her yerinde ve onlara uyguladığımız yok etme taktikleri yetersiz kalmakta. İstanbul böcek ilaçlama ekibi 24 saat hizmetinizde.

Bireysel yöntemlerle hem kendi sağlığımızı tehdit ediyoruz hem de böceklerin daha fazla üremesine sebep oluyoruz. Bu gibi sayabileceğimiz birçok sebebe istinaden etkili ilaçlar kullanan alanında uzman ekiplerden oluşmuş şirket personellerimizle yıllardır olduğu gibi yine hizmetinizde olacağız. Haşere ilaçlama servisi ile İstanbul’un her ilçesine ve semtine en ekonomik fiyat garantisi ile hizmet vermektedir.

İstanbul böcek ilaçlama fiyatları

Açık ya da kapalı alan fark etmeksizin her türlü alanda hizmet veren İstanbul böcek İlaçlama ekibi ev, iş yeri, bahçe, okul, hastane, fabrika, apartman, park, site ve bina gibi çok sayıda alanda özel uygulama teknikleri ile müşterilerimizin taleplerini karşılamaktadır. Fiyatlar haşerenin yoğunluğu, mekanın büyüklüğü gibi kriterlere göre değişmektedir.

Firmamızın en çok ilaçlama yaptığı haşere ve fare türleri; sivrisinek, kara fatma, fare, kalorifer böceği, tespih böceği, tatarcık, eşek arısı, yılan, akrep, tahtakurusu, kene, bit, pire, kertenkele olarak sayılabilir. Her türlü böcekle savaşmak ve kalıcı olarak yok etmek uzman ekiplerimizin başlıca görevidir. Düzenli aralıklarla alınan ilaçlama hizmetleri neticesinde haşerelerden kalıcı olarak kurtulma gözlenmiştir.

Şirketimiz özellikle yaz mevsiminde sıcak havaların gelmesiyle beraber pire ilaçlama ve hamam böceği ilaçlama uygulamalarını sıkça gerçekleştirmektedir.

Böcek ilaçlama İstanbul bölgesinde süreklilik arz etmektedir.. Biz de her zaman kesintisiz hizmet sağlayarak 7 gün 24 saat haşere problemlerine sonuç getirmektedir. Müşteri Temsilcilerimize 7/24 ulaşarak detaylı bilgi alabilir veya randevu talebinde bulunabilirsiniz. Haşere ilaçlatmak için bizi arayın!

İstanbul’da Böcek İlaçlama Yaptığımız İlçeler

BeşiktaşBağcılarAvcılarBahçelievler
BayrampaşaBakırköyAdalar   Beyoğlu
B.ÇekmeceÇatalcaBaşakşehirKadıköy
KağıthaneKartalK.ÇekmeceMaltepe
PendikÇekmeköySilivriSultangazi
ŞişliSultanbeyliEsenlerEyüp
SancaktepeZeytinburnuŞileTuzla
ÜmraniyeÜsküdarAtaşehirBeykoz
GüngörenArnavutköySarıyerFatih
BeylikdüzüGaziosmanpaşaEsenyurt 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir