Garanti İlaçlama

İstanbul Ev İlaçlama

İstanbul ev ilaçlama hizmetinin en fazla yapıldığı ilimizdir. Bu durumda, İstanbul’daki nüfus yoğunluğunun büyük payı olmasının yanı sıra, İstanbul böcek ilaçlama şirketlerinin de rolü fazladır. Yaşam alanlarının hijyeni, sağlık açısından önem teşkil ettiğinden ev ilaçlama hizmetleri de son derece önemlidir. İstanbul ev ilaçlama hizmetleri, tüm haşere ve kemirgen türleri için farklı böcek ilaçları ve ilaçlama yöntemleri ile yapılabilmektedir.

Kokulu ilaçlama böcek ve haşerelerin yoğun oldukları yerlerde yapılmaktadır. Çok kısa bir süre zarfında olumlu sonuçlar elde edilmektedir. Bulunduğunuz mekana daha sonra gelebilecek böcekler içinde çok etkilidir. İlaçlama yapıldıktan sonra böcek ilaçlama yapılan ortam 2-3 saat kapalı tutulmalıdır. İlacın etkisini göstermesi gerekmektedir. Kokulu ilaçlama yapılırken. Ev ilaçlama İstanbul ekipleri çalışırken onlardan başka kimse ortamda bulunmamalıdır. İnsan sağlığı açısından zararlıdır.  İstanbul ilaçlama firmaları gerekli önlemlerini alıp, arınık kıyafetlerle çalışmaktadırlar. Kokulu ilaçlama yapıldıktan sonra mekanınız 1 saat kadar havalandırılmalıdır.

İstanbul ev ilaçlama servisi

Kokusuz ilaçlama sıvı püskürtme şeklinde yapılmaktadır. Bulunduğunuz ortamı terk etmenizi gerektirmeyen bir ilaçlamadır. Ev ilaçlamaİstanbultarafından uygulananyöntemlerindenbiriside kokusuz ilaçlamadır ve haşere ve böcekler için yapılabilmektedir. Kokusuz ilaçlama yaptırmak istediğiniz zaman önemli değildir. Günün her saatinde yapılmaktadır. Kokusuz ilaçlama kalabalık mekanlarda uygulanabilecek ve en çok tercih edilen yöntemlerden birisidir.

Jel ilaçlama; ilaçlama için özel olarak üretilmiş tabancalarla yapılmaktadır. Böcek yuvalarının tespitleri sonucunda oraya jel bırakılır. Jel içerisinde koku vardır. Bu koku böcekleri rahatsız etmektedir. Jel yiyen böcekler ve temasta bulunan böcekler ölürler. Bunun arkasından onu yiyen böceklerde ölürler. Bu işlem zincirleme gerçekleşmektedir. Bu işlemde kapı ve pencereleri kapatmanıza gerek yoktur.

İlaçlama yapıldıktan sonra temizlik yapmamalısınız. Yüzeysel olarak bir temizlik yapabilirsiniz. Ama dip köşe temizlik yapmamalısınız. Böcekler için yapılan ilaçlama etkisini kaybetmemelidir. Gerekli bilgileri İstanbul daire ilaçlama şirketi ile görüşerek detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir