Garanti İlaçlama

İşyeri Böcek ilaçlama

işyeri Böcek ilaçlama, küresel ısınma, kentsel dönüşümün yarattığı ekolojik bozukluk ve çevre kirliliğine karşı olan duyarsızlık nedeniyle yaşam alanlarımızın hemen hemen her yerinde bazı böcek ve haşerelere rastlamamız mümkün. Bu böcek ve haşereler pire, kene, fare, hamam böceği, kulağakaçan, gümüş böceği, güve, tespih böceği, yaprak böceği, örümcek. Karınca, sivrisinek, kara sinek, çıyan, kırkayak, tespih böceği, kertenkele, salyangoz, solucan, mite…vb

Böcek ve haşereler nerelerde yaşarlar?

Böcek ve haşereler nemli ve karanlık yerlerde yaşamayı severler bu yüzden daha çok mutfak, banyo, zemin kat, bodrum kat ve depolarda dolaşırlar. Çabuk çoğalıp, yayıldıkları içinde kişisel yöntemlerle mücadele etmek zordur bu yüzden mutlaka profesyonel ruhla çalışan, uzman ekibe sahip, yasal mevzuata uygun ilaçlama yapan güvenilir bir ilaçlama şirketine başvurmanız gerekmektedir.

işyeri Böcek ilaçlama

Garanti ilaçlama günün 7/24 saati ilaçlama konusunda sizlere güvenilir, kesin sonuç verir. Yasal mevzuata uygun çalışarak hizmet sunan profesyonel ekibe sahip bir ilaçlama şirketidir.

Dönem dönem herkesin bu tarz sıkıntılar yaşayabildiği bir çok iş yeri için böcek ilaçlama yapılmaktadır. İlaçlamayı yapan firmalar arasında ekiplerine değer veren, eğitimli uzmanları ile fark yaratan, müşterileri ile diyaloğu sağlam ve yapılan ilaçlama işleminin ardından en etkili çözümleri elde edebilen ilaçlama şirketiyse Garanti ilaçlama Şirketi’dir. Fare ve böcek ilaçlama hizmetlerinin en iyi şekilde halledilip insanlara daha temiz ve daha hijyenik evlerin, iş yerlerinin ve sosyal alanların bırakılması ancak bu sayede mümkün olabilmektedir. Bununla birlikte müşterilerimizin firmamızdan duyduğu memnuniyeti sürekli olarak dile getirmeleri karşısında büyük mutluluk duyduğumuzu da belirtmek isteriz.

Böcek ve haşerelerin daha çok yaşadıkları yerler nemli ve karanlık yerlerdir. Bodrum katları, zemin katları, mutfak, banyo, parke ve duvar yüzeyleri. Çekmeceler, mutfak dolapları, beyaz eşya arkaları, sıva çatlakları, pencere kenarları, su giderleri…vb. Çok tehlikeli olan bu böcek ve haşerelere karşı önlem almadığınız takdirde çok ciddi bir takım hastalıklara yakalanmanız mümkündür. Bunların başında böbrek yetmezliği, bağırsak enfeksiyonları, gıda zehirlenmesi, mide hastalıkları, dizanteri, tifüs, hepatit. Sıtma, sarı humma, dang humması, zika, fil hastalığı, AIDS, verem, veba, akciğer kanamaları…vb

işyeri Böcek ilaçlama, böceklerin ve haşerelerin türüne, yoğunluğuna ve ilaçlanacak alanın metrekaresine göre değişim göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir