Garanti İlaçlama

İyi Bir İlaçlama Firması Nasıl Olmalıdır?

Garanti böcek ilaçlama firması yıllardan beri güvenilir ve kaliteli bir şekilde İstanbul’un tüm bölge ve mahallelerinde böcek ilaçlama faaliyetlerine devam etmektedir. Firma ve tercih edilen ilaçlar Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olmakla birlikte, TSE gereğince de geçerlidir. İyi bir ilaçlama firmasının öncelikle sağlıklı ve usullere uygun ilaçlama yapabilmesi için tüm ruhsatlara sahip olması gerekir. Bunun yanı sıra ilaçlama uygulamasını yürüten kişilerin ise alanında uzman ve her şeye hakim bir takımdan oluşması gerekir.

Böcekler geçmiş dönemlerden, günümüze kadar girdikleri alanlar içinde pek çok olumsuzluğa neden olmuştur. Yaşadıkları pis ve bakterili ortamlardan taşıdığı virüsleri konakladıkları alan içerisine salya ve dışkı yolu ile bırakır. Özellikle mutfak ve banyo gibi devamlı ıslak kalabilecek alanlarda böcek riskine karşı oldukça titiz davranılmalıdır. Böcekler insanlarla teması sonucunda oldukça tehlikeli hastalıklara sebep olur. Bunların başlıcaları; tifüs, verem, dizanteri, mantar, tifo, besin zehirlenmesi ve hummadır. Bu hastalıklar fark edilmediği takdirde zaman içinde ilerleyerek, ölümcül sonuçlar doğurur.

İlaçlama firmasının yapması gerekenler

Yaşam alanlarınızı düzenli bir şekilde tüm böcek türlerine karşı güven altına almak hem sizin, hem de sevdiklerinizin sağlığını korur. Garanti böcek ilaçlama firmasına bağlı böcek ilaçlama ekibinin şikayetçi olunan alan büyüklüğü ve ilaçlama yapılacak olan böcek cinsini saptamasının ardından ilaçlama işlemine geçilir. Böcek ilaçlama uygulaması sonucunda şikayetçi olunan alanda uzun bir süre herhangi bir böcek türü ile karşılaşılmaz.

Fare ve böcek ilaçlama işlemi sona erdikten sonra ekip lideri, sorumlu kişiye alan içinde yapılması gerekenleri anlatmalıdır. Aynı zamanda ilaçlama yapılan bölgede işlem yapıldığına dair belge alınması gerekir. Bu belge, alanda oluşabilecek herhangi bir aksilik sonrasında kanıt olarak sizde bulunmalıdır.

Siz de kapalı veya açık olmak üzere yaşam alanlarınız içinde herhangi bir böcek şikayeti yaşıyorsanız, Garanti böcek ilaçlama firmasına ulaşarak müşteri hizmetlerinden ilaçlama ile ilgili gerekli bilgi ve yardımı sağlayabilirsiniz.  Gerek müşteri hizmetleri, gerekse ilaçlama ekibi insanların güvenliği ve huzuru için 7/24 hizmet vermektedir. Böcek ilaçlama fiyatları ve uygulamalarımız İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde standart fiyatta olmakla beraber, gayet hesaplıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir