Garanti İlaçlama

İzmir-Alaçatı Böcek İlaçlama

Ege Denizi’ne kıyısı olan Çeşme’ye bağlı rengarenk taş evleri, butik otelleriyle, ot festivaliyle ünlü yerli ve yabancı turistlerin her yaz akın ettiği turistik bölgelerinden biridir. Alaçatı böcek ilaçlama şirketimiz de 7/24 hizmet veriyor.

Yaz aylarıyla birlikte özellikle parklarda, bahçelerde, iş yerlerinin depolarında, evlerin bodrum katlarında her çeşit böceklere rastlamak mümkün.

Alaçatı böcek ilaçlama

Bölgede en sık rastlanılan böcek türleri pire, bit, hamam böceği, kulağakaçan, tahta kurusu, tahta kurdu, mite, güve, karınca, sinekler, akrep…vb Organizmaları gereği hızla çoğalan ve yayılan bu böcekler önlem alınmadığında ciddi boyutta tehlikeli hastalıklara neden olabilirler. Alaçatı böcek ilaçlama günün her saati ulaşabileceğiniz güvenli ve kesin sonuç veren ilaçlama uygulamalarıyla sizlere hizmet sunmaya hazır. Bu böceklerin sıkça bulaştırdığı hastalıklar, cilt hastalıkları, alerjik hastalıklar, veba, verem, tifüs, dizanteri, sıtma, gıda zehirlenmesi, fil hastalığı, AIDS, hepatit…vb

Garanti ilaçlama uzman ve eğitimli ekibiyle,  kullandığı ilaçlarla sizleri bu durumdan kurtarabilecek güvenilir bir şirkettir. Kullanılan ilaçlar Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve Sağlık Bakanlığı’nın onayına uygun ilaçlardır. Bu ilaçlar sıvı, kokulu, kokusuz, jel ve fare istasyonlarıdır. Alanın ilaçlanması kullanılacak olan ilaca göre değişim gösterebilir. Eğer kokulu ilaç tercih edilecekse alanın 1-2 saat kadar terk edilmesi gerekmektedir. Kokusuz kullanılacaksa alanın kapatılmasına gerek yoktur.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir hususta, ilaçlama yapılmadan evvel eşyaların üzerinin örtülmesi gerekmektedir çünkü kullanılacak ilaç eşyalar üzerinde iz bırakabilir. İlaçların içeriğindeki kimyevi maddeler insan ve hayvan sağlığına karşı zararlı değildir. Bahçelerdeki çiçeklere ve bitkilere de zarar vermezler.

Siz de herhangi bir yerde böcek ve fare sorunu yaşıyorsanız, firmamıza ulaşarak tüm bu zararlı canlılara karşı bir mücadele başlatabilirsiniz. İlaçlama ekipleri ve müşteri hizmetleri insanların sağlığı ve güvenliği adına kesintisiz olarak 24 saat sizin hizmetinizdedir. İlaçlama uygulamalarımız İzmir tüm ilçe ve mahallelerinde ekonomik fiyattadır.

Garanti ilaçlama fiyatları, böceklerin yoğunluğu, böceklerin türü ve alanın metrekaresine göre farklılık göstermektedir. Uzman ekibimiz alana gelip keşif yaptıktan sonra gerekli talimatları ve bilgileri sizlere verecektir.

Bu böceklerden kendi kişisel yöntemlerinizle kurtulmanız mümkün değildir. Bu nedenle güvenilir ve kesin sonuç veren, yasal mevzuata uygun çalışmalar sunan firmalara başvurmanız doğru olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir