Garanti İlaçlama

İzmir Ev İlaçlama

İzmir ev ilaçlama firması ile en uygun fiyatlarıyla garantili ev, ofis, işyeri ilaçlama yaptırabilirsiniz!

Böcekler insanların yaşadığı alanlar içerisine yerleşerek hızla çoğalan zararlı canlılardır. Özellikle yaşam alanlarımızın odak noktası olan evlerimiz zaman zaman haşerelerin etkisi altına girmektedir. Farklı yollardan evlerimizin içine girerek gizlenen böcek türleri büyük sorunların yaşanmasına yol açabilir. Evlerimizin içerisinde yer alan eşya, kıyafet ve yiyecekler böceklerin gizlenmek için kendilerine hedef edindikleri noktalar olmaktadır. Beslenme türlerine bağlı olarak gizlendikleri alanlar içerisinde zararlara neden olacak böcek ve fare türleri çeşitli hastalıkların yaşanmasından neden olmaktadır.

İzmir ev ilaçlama hizmeti

İzmir ev ilaçlama hizmetimiz, evlerinizin içinde görülen tüm fare ve böcek türlerine karşı profesyonel haşere ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Ev ilaçlama uygulamalarımız ailenizin sağlığını ve evinizi koruyacak ilaçlama yöntemleri ve ilaçlarla gerçekleşmektedir. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olan hizmetlerimiz, uzman ilaçlama personellerimiz tarafından uygulanmaktadır.

İlaçlama Yöntemlerimiz;

  • Püskürtme
  • Buharlama
  • Sisleme
  • Sıvı
  • Jel
  • Toz ilaçlama/Fare istasyonları

Ev içlerinde görülen böcekler önlem alınmadığı takdirde kısa sürede karşımıza yüzlerce böcek olarak çıkacaktır. Yatak ve kıyafetlerin içine kadar giren böcekler mikrop ve bakterileriyle hastalanmamamıza neden olurlar. Humma, veba, sıtma, verem, dizanteri, tifüs, cilt hastalıkları gibi birçok rahatsızlığa neden olurlar. İzmir’de ev ilaçlama hizmetlerimizden yararlanmak için ilaçlama servislerimize 7 gün 24 saat iletişim numaralarımızdan ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz gün boyu destek sağlamaktadır.

Eve Giren Böcek Ve Fare Türleri;

Alman hamam böceği, kene, pire, tahta kurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Amerikan hamam böceği, pamuk faresi, ev faresi tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı,  yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, ağaç böceği.

İzmir’de hizmet verdiğimiz semtler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir