Garanti İlaçlama

İzmir Fare İlaçlama

Hiç beklemediğiniz bir anda evinizde ya da iş yerinizde fare problemi ile karşılaşabilirsiniz. Böyle anlarda geçici çözümler yerine kalıcı çözümlere başvurmanız gerekir. Çünkü geçici çözümler hem maddi anlamda hem de zaman anlamında sizleri zarara uğratacaktır. izmir fare ilaçlama hizmetini yıllardır başarı ile gerçekleştiren Garanti İlaçlama uzman kadrosu, günün 24 saati verdiği hizmetler ile alanında yıllardır lider konumda ve size yardımcı olmaya hazır.

izmir fare ilaçlama ile faresiz temiz evler

Fareler yüzyıllardır yaydıkları hastalıklar ile dünya insanlarına her daim büyük sıkıntılar vermiştir. Fare problemi her ne kadar önceden ilkel yöntemlerle aşılmaya çalışılsa da bundan tam manada kurtulmak mümkün olmamıştır. Ancak günümüzde teknolojik gelişmeler ve kimya sanayide yaşanan ilerlemeler fare problemini kökten çözecek imkanlar tanımıştır. İzmir de sıcak hava koşulları nedeniyle fare problemi ile karşı karşıya kalan illerimizden birisidir. Fareler yalnızca evlere değil, iş yerleri, depo ve bodrumlarda yer ederek buralara mikrop taşımaktadır. Yüzyıllar boyunca bakımsız evlerde, çiftliklerde, sıcak iklimli yerlerde sıklıkla görülen fareler leptospiroz hastalığını yayarak insanlar için ciddi sağlık sorunlarına neden olmuşlardır.

Fare türleri arasında lağım, çatı ve fındık faresi öne çıkar. Bunlarla beraber; tarla ve çöl faresi ile kör fare de sıklıkla görülen fare türlerindendir. Türü ne olursa olsun yaydığı hastalıklar bir o kadar ciddidir. Fidanlık, ekili arazilerdeki bitkiler ve besin kaynaklarına musallat olan farelerden kurtulmanın en etkili yolu ilaçlamadır. Garanti İlaçlama bünyesindeki izmir fare ilaçlama ekipleri, bu bölgede fare sıkıntısı yaşayan herkesin yardımına koşuyor. Fare ilaçlama tekniklerinde yeni yöntemler ve Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarıyla yaşam alanınızı farelerden temizliyor.

Farelerin çoğu yaban hayata uyumludur ve bitki kök ve yaprakları ile beslenirler. Bunların yanında gelişim çağındaki ağaçların köklerini de yiyerek zarar verirler. Bu nedenle bitki ve ağaçlarda çürümeye sebebiyet verirler. Fareler evde de hastalık yaymalarının yanı sıra mobilyaları kemirmeleri, kabloları kemirerek yangın çıkmasına sebep olmalarıyla bilinirler. Bu gibi olumsuz durumlarla karşılaşmamak için mutlaka fare ilaçlama yaptırmak gerekir. Garanti İlaçlama ile yıllardır olduğu gibi İzmir bölgesinde fare problemi ortadan kalkıyor. Detaylı bilgi için Garanti böcek ilaçlama çağrı merkezini arayabilir, tek bir telefonla bu problemden kurtulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir