Garanti İlaçlama

İzmir Fare İlaçlama

İzmir fare ilaçlama hizmeti de veriyoruz. İzmir gerek coğrafi konumu, gerekse şehir merkezi neticesinde yerli ve yabancı turistlerin en çok tercih ettiği şehirler arasındadır. Özellikle yaz aylarında oteller ve pansiyonlar sıcak ve nemli havalara karşı böcek ilaçlama hizmetlerinden faydalanmaktadır.

İzmir fare ilaçlama servisi

Garanti böcek ilaçlama servisi yıllardan beri hızlı, kaliteli, güvenilir ve ekonomik böcek ilaçlama faaliyetleri ile İzmir merkez olmak üzere, tüm ilçe ve mahallelerinde hizmet vermektedir. İlaçlama uygulamaları kapalı veya açık yaşam alanlarınıza sızan; hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, tahta kurusu, tahta kurdu, kene, güve, çiyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan, sivrisinek, salyangoz, tesbih böceği, kertenkele, lağım faresi, çatı faresi, ev faresi, fındık faresi, uyuz, yılan eşek arısı, kırkayak ve yaban arısı gibi tüm böcek ve fare çeşitlerine karşı mücadele vermektedir.

Bu türler yaşam alanları içine girdiğinde fark edilmediği müddetçe hızlı bir şekilde üreyerek, çoğalır ve böcek istilası haline dönüşür. Böcek istilası ise birçok maddi ve manevi zararlara sebep olabilir. Böyle bir durumla karşılaşmamak için evinizde ve ya iş yerinizde herhangi bir böcek türü ile karşılaştığınızda vakit kaybetmeden böcek ilaçlama firmalarından yardım almanız gerekir.

Firmamız yılların verdiği güvence adı altında ve Sağlık Bakanlığı onayınca hizmet vermektedir. Aynı zamanda kullanılan ilaçlar ise insan sağlığı açısından zararsızdır. Profesyonel ilaçlama ekibinin böcek ilaçlama öncesinde gerekli alanın büyüklüğünü ve böceğin cinsini tespit etmesinin ardından ilaçlama işlemine geçilir. Böcek ilaçlama işlemi sonucunda uzun bir süre herhangi bir böcek ile karşılaşılmaz. Bunun yanı sıra ekip liderinin yapılan işlem ile ilgili sorumlu kişiyi bilgilendirmesi ve alan içinde yapılacaklarını açıklaması gerekir. Böcek ilaçlama işlemi sonucunda belirli bir süre alanda derinlemesine ve sulu temizlik yapılmaması gerekir. Bu durum ilacın nüfuz etme gücünü azaltabilir.

Sizde park, bahçe, tarla ve çiftlik gibi açık yaşam alanlarınızın yanı sıra; ev, okul, otel, iş yeri, fabrika gibi kapalı alanlarda da fare veya böcek ilaçlama işleminden yararlanmak istiyorsanız Garanti böcek ilaçlama firmasına ulaşarak, müşteri hizmetlerinden bilgi ve yardım talep edebilirsiniz. İlaçlama uygulamalarımız İzmir’in tüm ilçe ve mahallelerinde standart ve hesaplı fiyattadır. İzmir fare ilaçlama servisimiz telefonunuzu bekliyor.

İzmir’de hizmet verdiğimiz semtler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir