Garanti İlaçlama

İzmir hamam böceği ilaçlama

Hamam böcekleri insanlarda tiksinti uyandırmasının yanı sıra saçtığı mikroplarla sağlığı tehdit eden ve acil olarak ortadan kaldırılması gereken canlılardır. Hamam böcekleri içerisinde kırk kadar yumurta taşıyabildiği için çoklu üreme sistemine sahiptir. Her mevsimde görülen bir canlı türü olduğundan yaz kış demeden gerekli ilaçlamaların yapılması gerekir. Ege bölgesinde İzmir hamam böceği ilaçlama ekipleri Garanti İlaçlama bünyesinde hamam böceği ilaçlamasını başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

İzmir hamam böceği ilaçlama ile kesin çözüm

Hamam böceklerinin en kötü özelliklerinden birisi tek seferde iki yüze yakın yumurta üretebilmesidir. Yani o kadar hızlı üremektedir ki her an evinizi basmaları olası dahilindedir. Hamam böcekleri koloni mantığı ile yaşadıklarından evinizde üredikleri anda pek çok yerde görülebilir. Hamam böcekleri öyle canlılardır ki ölmek üzere olan bir dişi ölürken bile yumurtasını bırakabilmektedir. Bu da hamam böcekleri ile başa çıkmanın ne denli zor olduğunu kanıtlar niteliktedir.

Hamam böcekler ev, iş yeri, okul, dershane, bahçe, fabrika gibi hemen her alanda görülebilir. İzmir ve çevresinde hamam böcekleri ile mücadelede ise donanımlı kadrosuyla Garanti İlaçlama yardımınıza koşuyor. İzmir hamam böceği ilaçlama mücadelesinde insanlara tıpkı Kocaeli ve İstanbul’da olduğu gibi bu işi yıllardır yapan ekonomik ve garantili çözüm sunan Garanti İlaçlama yardımcı oluyor. Hamam böceği sıklıkla görülen bir böcek tipi olduğundan düzenli ilaçlamanın yapılması gerekir. Bu ilaçlamanın ise uygun standartlar dahilinde yapılması zorunludur. O nedenle yapılacak ilaçlama uzman bir yaklaşım gerektirir.

İlaçlama işlemi yapılırken mevcut böcekler öldürülürken hamam böceği gibi son anda üreyebilen böceklere karşı ikinci bir ilaçlama daha yapılmalıdır. Çünkü ilave bir ilaçlama yapılmaz ise mevcut hamam böcekleri ortadan kaldırılır ancak yavrular yaşamaya devam edebilir. Garanti İlaçlama, Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı ilaçlarla bulunduğunuz mekanı hamam böceklerini profesyonel bir şekilde temizler ve hijyen sağlar. Hamam böcekleri ile mücadelede sıradan ilaçlar kullanırsanız uzun vadede bir fayda görmeniz mümkün olmayabilir. Çünkü her ortama göre ilaçlama işlemi farklılık gösterebilir. İzmir hamam böceği ilaçlama işlemi için uzman bir yardım almak istiyorsanız Garanti böcek ilaçlama ile irtibata geçebilir, aklınıza takılan soruları sorabilir ve ilaçlama işlemini başlatabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir