Garanti İlaçlama

İzmir Hamam Böceği ilaçlama

İzmir hamam böceği ilaçlama servisimiz 7/24 şehre hizmet veriyor. İzmir, dünyanı ve Türkiye’nin turizm cennetidir. Bu nedenle her mevsim ve özellikle yaz aylarında milyonlarca yerli ve yabancı turistin akın ettiği yerlerdendir. Tatil beldeleri fazla olduğu için butik oteller ve restoranlar fazlasıyla mevcuttur. Buradaki oteller sezon öncesi hijyen olması sebebiyle ilaçlama yapmaları doğru olacaktır.

İzmir’de en fazla rastlanılan böcekler arasında hamam böcekleri, sinekler, pireler, karıncalar, güveler..vb Hamam böcekleri özellikle depolarda, bodrum ve zemin katlarda yaşamaktadırlar. Özellikle otellerin ve restoranların mutfaklarında yaşayan ve önlem alınmadığı taktirde gittikçe çoğalan ve günlük yaşamı yaşanmaz hale getirdiği gibi bulunan gıda ürünlerine de ciddi boyutta zarar verirler.

İzmir Hamam Böceği ilaçlama fiyatları

Hamam böceklerini kendi yöntemlerinizle piyasada satılan ürünlerle  yok etmeniz mümkün değildir. Kesin ve güvenli bir çözüm için Garanti böcek ilaçlama günün 7/24 saati sizlere hizmet sunmaktadır.

Hamam böceklerinin insan sağlığını olumsuz etkileyen bulaştırdığı hastalıklar bulunmaktadır. Bunların başında gıda zehirlenmesi, alerjik reaksiyonlar, cilt hastalıkları, verem, hepatit, veba…vb

İzmir Hamam Böceği İlaçlama aradığınız an sizlere gerekli talimatları verecek ve sizleri ilaçlama tekniği ve yapılması gerekenler hakkında bilgilendirecektir.

Kullanılan ilaçlar sizin tercihinize göre değişim gösterebilir. Şayet yaşam alanınızı terk edebilecekseniz alan kokulu olarak ilaçlanacaktır şayet alanı terk edebilme durumunuz yoksa alan bu defa kokusuz olarak ilaçlanacaktır. Kısacası kullanılan ilaçlar, kokulu, kokusuz, sıvı, jel ve fare istasyonlarıdır.

İzmir Hamam Böceği İlaçlama Fiyatları, böceklerin yoğun olarak bulunduğu noktalara, böceğin türüne ve alanın metre karesine göre belirlenecektir.

İzmir’de çok fazla ilaçlama şirketleri bulunmaktadır fakat önemli olan nokta ise bu şirketlerin güvenilir ve yasal mevzuata uygun hareket eden şirketler olmasıdır. Bu nedenle arayacağınız şirket mutlaka Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçları kullanan şirket olmalıdır.

Hamam böcekleri algıları güçlü, insanları çok iyi gözlemleyen böceklerdir ve çok hızlı koşarlar. Halk arasında kara fatma olarak da bilinen hamam böcekleri özellikle akşamları siz uyuduğunuzda mutfakta açıkta bırakılan yiyeceklerle ve yerdeki kırıntılarla beslenirler. Bu nedenle, mutfakta masa ve yaz tezgah üzerinde sebze, meyve, yemek gibi gıda ürünlerini açıkta bırakmayınız. Hamam böcekleri evlerde en çok mutfakta ve banyoda dolaşırlar.

Sağlıklı ve huzurlu ve güvenli bir yaşam için yaşam alanlarınızı ilaçlamayı unutmayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir