Garanti İlaçlama

İzmir İşyeri İlaçlama

İzmir işyeri ilaçlama hizmeti en ucuz fiyatlarla burada. Okul, ofis, dershane ve iş yeri ilaçlama servisi alın!

Halk sağlığını korumak için uzun yıllar önce İzmir’de faaliyete girdik. İstanbul ve Kocaeli’nde de hizmetlerimiz devam etmektedir. İzmir işyeri ilaçlama servislerimiz, İzmir ilinin tüm ilçe ve semtlerine ve ile bağlı bulunan tüm köylere, 7/24 hizmet sunmaktadır. Uzman personellerimizle sunduğumu hizmetlerle, halkımız tarafından en çok tercih edilen firmayız.

Hizmet Alanlarımız

Ev, işyeri, okul, hastane, pastane, fırın, konut, fabrika, bina, havalandırma, anaokulu gibi kapalı mekanların tümünü ilaçlayan firmamız, park, bahçe, fuar alanı, konser alanı, tarla gibi açık alanların tümünde de haşereleri de kontrol altına almaktadır.

Uzman personellerimiz, her alanda haşerelerin yuvalarını tespit edecek ve tüm haşere türlerini kontrol altına alacak kişilerdir. Haşereler ve fareler üzerine aldıkları özel eğitim sayesinde, haşere türlerini ve üzerilerinde etki sağlayacak olan ilaçları ve yöntemleri bilmektedirler. Bilinçli olarak gerçekleştirdikleri yöntemlerle, birçok alanda kapsamlı olarak işlem yapar ve kalıcı sonuçlar sağlarlar.

Kalıcı Olarak Kontrol Altına Alınan Zararlı Canlılar

Kalorifer böceği sinek, güve, gümüş böceği, kör fare, çıyan, kertenkele, kırkayak, akrep, kene, pire, çatı faresi, fındık faresi, teşbih böceği, tahtakurdu, bit, mite, hamam böceği, örümcek, ev faresi, kakalak, tatarcık, lağım faresi, sivrisinek, , Alman hamam böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, eşek arısı,  akar, yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, kulağakaçan böceği, karafatma, pamuk faresi.

İzmir işyeri ilaçlama hizmetlerimizle, yalnızca haşere türlerini değil fare türlerini de kontrolümüz altına almaktayız. Zira işyerlerinde fareler de yuva yapabilmektedir. Fareler de, kapalı mekanlara adapte olarak kendilerine besin bulabilir ve yuvalarını kurabilirler. Fare ilaçlama hizmeti vererek, birçok kemirgen çeşidini etkili ilaçlarımızla ilaçlamaktayız.

İzmir Haşere ve İzmir Fare Kontrol Yöntemlerimiz

Sıvı, kokusuz, katı, jel ve kokulu ilaçlarla böcek ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Yöntemlerimizi böcek türlerine özgü, ilacımızın dozun da yoğunluklarına göre ayarlamaktayız. Kemirgen kontrolü sağlarken, birçok alanda rahatça kurulabilen fare istasyonlarımızı kullanmaktayız. Çalışma alanlarında bulanan zararlılar, bize farklı yollarla zarar vermektedir. Halk ve çevre sağlığını koruyan şirketimiz, sizlere en iyi hizmeti sunmak ve zararlı canlıların insanlara verdiği zararları minimalize etmek için çalışmaktadır.

İzmir işyeri ilaçlama hizmetleri, piyasanın en uygun fiyatları ile şirketimiz tarafından verilmektedir. Müşteri odaklı çalışmalarımıza hız kesmeden devam etmekte ve sizlere dilediğiniz saate hizmet olanakları sunmaktayız. Kaliteli hizmet için bizimle iletişime geçerek, randevu alınız.

İzmir’de hizmet verdiğimiz semtler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir