Garanti İlaçlama

İzmir Kene İlaçlama

Firmamız şube olarak izmir kene ilaçlama hizmeti de vermektedir. Özellikle son dönemde kene ısırığı nedeniyle hastanelere koşan insanların fazlalığı bu haşere hakkında daha çok bilgi sahibi olmayı ve kene ilaçlama ile kurtulma yöntemlerini öğrenmeyi mecbur bir hale getirmiştir. Koyu kızıl kahverengi olan keneler yassı ve oval şekilde bilinen parazitlerdir. Kenelerin en büyük özelliği kan emerek büyümeleridir. Keneler özellikle kırsal kesimde sıklıkla bulunmakla beraber çalılıklarda ve hayvan barınma yerlerinde sıklıkla görülürler. Hayvanlara yapışan keneler evlere kadar girebilmekte ve büyük tehlike oluşturmaktadırlar. Ev içerisinde herhangi bir yarık ya da çatlağa yumurta bıraktıkları takdirde bir hafta içerisinde yüzlerce yavru bırakabilmektedirler.

İzmir kene ilaçlama

Keneler herhangi bir yeşilliğin üzerinde durup oradan geçecek herhangi bir hayvanın üzerine atlayıp yapışabilirler. Şayet üzerinde beslenecek bir hayvan bulamazlarsa insanlara yapışırlar. Kenenin bir başka özelliği ise hiçbir şey yemeden sekiz ay kadar yaşayabilmeleridir. Kene ilaçlama, hayatı tehlikeye sokan bu haşerelerden kurtulmanın en etkili yoludur. Ancak kene ilaçlama yöntemini uygularken ne yapıldığının bilincinde olmak son derece önemlidir.

Pek çok böcek ilaçlama firması mevcut fakat bunlardan elbette hepsi profesyonel değil. Kene gibi ölümcül sonuçlara sebebiyet veren haşerelere karşı ilaçlamada titizlikle davranılmalıdır. Garanti İlaçlama bu konuda sizlere 7/24 hizmet sağlıyor. Yıllardır profesyonel kadrosu ile haşereler konusunda insanların imdadına yetişen Garanti Böcek İlaçlama ile kene gibi sağlığı tehdit eden haşerelerden kurtulmanız mümkün.

Kene ilaçlamada üzerinde durulması gereken konu doğru yöntem ile etkili sonuç almaktır. Adeta zehir saçan keneler yalnızca bizleri değil sevdiklerimizi de tehdit ediyor. Her ne kadar yapısı ufak olsa da verdiği zararların büyüklüğü düşünüldüğünde kenelere karşı tedbirin çok geçmeden alınması gerektiği açıktır. Kene gibi parazitlerin tehdidi altında olan yaşam alanlarında mutlaka periyodik olarak ilaçlama yapmak gerekmektedir.

Sağlık bakanlığından onaylı ilaçlar kullanan Hijyen İlaçlama ev, iş yeri veya bahçenizi baştan aşağı ilaçlayarak sizi bu tehlikeli haşereden kurtarmaktadır. Diğer haşerelerde olduğu gibi kene ilaçlama da profesyonellik ister. Hem ekonomik hem güvenli çözümler sunan Hijyen İlaçlama sizi kene derdinden en hızlı bir şekilde kurtarıyor, yaşam alanınızda rahat bir nefes almanıza yardımcı oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir