Garanti İlaçlama

İzmir Pire İlaçlama

İzmir pire ilaçlama ekipleri yaptıkları ilaçlama ile pire sorununu kökünden çözüyorlar. Garanti İlaçlama bünyesinde çalışan bu ekipler 7/24 hizmet vermektedirler. Pireler parazit haşerelerdir ve taşıdıkları virüsleri hem insanlara hem de hayvanlara bulaştırma kapasitesine sahiptirler. Bu şekilde pek çok salgın hastalığın yayılmasına neden olurlar. Pireler çok yakın bir geçmişte yıllardır pek çok insanın hayatına mal olan veba hastalığının en açık taşıyıcılarıydılar.

İzmir pire ilaçlama ile sağlığınızı koruyun

Pireler tıpkı televizyonlarda izlediğiniz gibi zıplayarak hareket ederler. Taşıdıkları virüsleri diğer hayvanlardan aldıkları gibi ölü hayvanlarla temas şeklinde de alabiliyorlar. Vücuttaki belirtileri ise sürekli kaşınma hali ve kızarıklık şeklinde ortaya çıkar. Pireleri ortadan kaldırmanın en etkin yolu pire ilaçlama yapılmasıdır. Bu sebeple pire tehlikesine karşı alınabilecek tek ve önemli önlem ilaçlamadır. İzmir pire ilaçlama ekipleri bu konuda Ege bölgesinde ilçe ve mahallelere kadar hizmetlerini sürdürmektedir.

Pireler uzun süre beslenmeden yaşayabildikleri için önlemlerinin de ona göre alınması gerekir. En hızlı üreyen haşerelerden birisi olan pireler yıl içinde ortalama 15 defa üreyebiliyorlar. Bu üremeler neticesinde ise 20 ila 30 civarında larva bırakabilmektedirler. Larvadan çıkacak olan yavrular ise hemen hemen 1 hafta içerisinde ergin hale gelir. Bunun akabinde ise hemen kan emmeye başlarlar. Sıcak iklimi ile bilinen Ege bölgesinde İzmir pire ilaçlama ekiplerinin yardımı ile bu problemden kurtulmak mümkündür. Garanti İlaçlama sayesinde tıpkı Kocaeli ve İstanbul’da olduğu gibi İzmir ilçe ve mahallelerinde de etkin olarak ilaçlama yapmaktadırlar.

Pirelerin en çok kuş, kedi, köpek gibi evcil hayvanlarla beraber kümes hayvanlarında görülmektedir. Pireler insanlara genellikle bu hayvanlar üzerinden bulaşırlar. Bu hayvanlar aracılığı ile bulaşabilen pirelerin insan vücudunda yuva yapmadıkları bilinmektedir. İnsan vücudunu sadece kan emmek için kullanırlar ve mutlaka ilaçlama yöntemi ile ortadan kaldırılmalıdırlar. Bu işlemi en güvenli ve garantili olarak Garanti İlaçlama yapmaktadır. Uzman kadrosu ile İzmir ve ilçelerinde ilaçlama işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştiren Garanti Böcek İlaçlama ile pire derdinden sonsuza kadar kurtulabilirsiniz. Tek bir telefon ile Garanti İlaçlamaya ulaşabilir ve pire ilaçlama hakkında detaylı bilgi alarak ilaçlama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir