Garanti İlaçlama

İzmit İşyeri İlaçlama

İzmit İşyeri İlaçlama firması İzmit’in tüm ilçelerine pire, kene, fare ve haşere ilaçlama servisi sunar.

Böcek ve haşere türlerinin insanlara yakın olan alanlar içerisinde bulunması işyerlerinde oluşan haşere sorunlarını da meydana getirmektedir.İşyerlerinde oluşan böcek ve fare türleri çalışan kişilerin huzurunu bozduğu gibi sağlık sorunlarına da neden olmaktadır. Özellikle kan emici böcekler insanları sıkça ısırmaktadır. Pire, kene, bit, tahtakurusu gibi böceklerin işyerlerinde yer edinmesi kısa sürede büyük sorunların yaşanmasına neden olacaktır. Bu gibi böcekler hızla çoğalarak çalışanların sağlık sorunlarıyla baş başa kalmalarına neden olacaktır. İş gücünü ve motivasyonu düşüren haşere ve fare türlerine karşı gerekli ilaçlama uygulamalarının doğru zamanda alınması oldukça önemlidir.

İşyeri İlaçlama Yönetmeliği

İşyeri İlaçlama Yönetmeliğinegöre işyerlerinin periyodik olarak ilaçlanması gerekir. Yapılan kontrollerde periyodik ilaçlaması eksik olan kurumların cezaları bulunmaktadır. Kontrol altına alınamayan haşere ve fare türleri insan sağlığı açısından daima çok tehlikelidir.

İzmit işyeri ilaçlama hizmetimiz işyeri ilaçlama uygulamalarını Sağlık Bakanlığı tarafından gereken izin ve belgeler doğrultusunda gerçekleştirmektedir. İlaçlama uygulamalarımızdan sonra işyeri sahibine gereken tüm ilaçlama raporlarını hazırlayarak teslim etmekteyiz.

Kısa sürede Sonuca Ulaşan İlaçlama Teknikleri

Haşere ve fare sorunun oluştuğu tüm işyerlerine ilaçlama hizmeti sağlamaktayız. İzmit işyeri ilaçlama uygulamalarımızda kullanılan ilaçlama yöntemlerimizin tümü en pratik sistem ve tekniklerle gerçekleşmekte olup iş hayatını aksatmadan uygulamaktadır.

İşyerlerinizde karşılaşabileceğiniz; Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, çatı faresi, fındık faresi, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tespih böceği, kulağakaçan böceği, pamuk faresi, ev faresi, karafatma, mite, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı,  yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi gibi haşere ve fare türleri için ilaçlama ekiplerimize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. İşyerlerinizi haşerelerden kurtarmak için profesyonel ekibimiz daima görev başındadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir