Garanti İlaçlama

Kanlıca Pire İlaçlama

Pireler, kan emici grubunda yer alan, genellikle evcil hayvanlarımız aracılığıyla konutlarımıza yerleşen asalaklardır. Ufak yapılı ve hızlı üreyen bir tür olmaları sebebiyle, kişisel müdahalelerle imha edebileceğimiz bir canlı türü değildir. Bu nedenle, pire istilalarında bir ilaçlama firmasının desteğine ihtiyaç vardır. Garanti İlaçlama her türlü böcek ve haşere karşı mücadele verdiği gibi, pire imhasında da modern ekip ve ekipmanlarıyla çalışarak, kesin ve köklü çözümler üretmektedir. Kanlıca Pire İlaçlama, Garanti İlaçlama bünyesinde yer alan bir pire ilaçlama hizmetidir.

PİRE İLAÇLAMA YÖNTEMLERİ

Pire ilaçlama firmaları, kullandıkları cihaz ve yöntemlerde ilerleme kaydetmektedir. Artık çok daha etkili ve hızlı çözümlerle pire problemlerine karşı mücadele etmektedir. Pireler yumurtlayarak üredikleri için, yumurtalarını çeşitli mekanlara bırakabilmektedir. Pire yumurtası azami 10 gün içerisinde olgunlaşmaktadır.  Bu sebeple pire ilaçlamalarında tek seferlik uygulamalar bazen kalıcı sonuçlar vermeyebilir. Profesyonel pire ilaçlama firmaları bunu göz önünde bulundurarak, pire yumurtalarının olgunlaşma süreçlerini takip etmekte ve buna göre bir ilaçlama periyodu uygulamaktadır. Pire ilaçlamalarında en hızlı ve etkili yöntem sıvı ilaçlama yöntemleridir. Bu yöntemle ulaşılması güç olan çatlaklar ve ahşap aralarına kadar ulaşılabilmektedir. Bu şekilde pirelerin girebileceği her ortam ilaçlanarak, daha derinlemesine bir ilaçlama yapılmaktadır. Sıvı ilaçlamaları buharlama ve püskürtme olarak iki farklı yöntemle uygulanmaktadır. Buharlama 3 saat, püskürtme yarım saat gibi bir sürede etkisini göstermektedir. Bu da zamanımız açısından bizler için oldukça kazançlı bir ilaçlama yöntemi olmaktadır. Buharlama tekniğinde pirenin atmosfere yaymış olduğu kirli hava da pirelerle birlikte yok edilmektedir.

Pire ilaçlamaları, kesinlikle bir ilaçlama firması tarafından yapılması gereken, meşakkatli, özen gösterilmesi gerek ve profesyonel cihazlarla uygulanabilen ilaçlamalardır. Bu sebeple, olası bir pire vakasında kişisel müdahalelerinizden ziyade bir ilaçlama firmasıyla irtibata geçmeniz sağlığınız, zamanınız ve bütçeniz açısından çok daha iyi olacaktır.

Kanlıca da evcil hayvan besleyen sakinlerinin çok olmasından dolayı, pire vakalarıyla sıklıkla karşılaşabilecek semtlerimizden biridir. Kanlıca Pire İlaçlama, bu gibi bir problemlere karşı profesyonel ekip ve ekipmanlarıyla Kanlıca sakinlerinin hizmetinde yer almaktadır. Pire vakalarına karşı alabileceğimiz en önemli ve ilk önlem, evcil hayvanlarımızı düzenli olarak bir veteriner kontrolünde geçirerek, iç ve dış parazit aşılarını yaptırmalı ve aynı düzenle dış parazit ilaçlamalarını yaptırmalıyız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir