Garanti İlaçlama

Karınca ile Mücadele

Karıncalar özellikle evlerimizde de sıkça rastladığımız haşerelerdir. Bu nedenle insanlar için büyük sorun demektirler. Mutfaklarda her defasında başa çıkmak zorunda kaldığımız karınca ile mücadele bireysel olmamalıdır. Karınca ilaçlama, böcek ilaçlama firmaları tarafından uygulanmaktadır. Bu yöntemler için profesyonel şirketlerle görüşmek gerekir. Böceklerin ve kemirgenlerin giremeyecekleri ev yoktur. Çeşitli şekillerde yaşadığımız mekanlara girebilirler. Mesela; kedimizin veya köpeğimizin üzerinden, alışveriş çantamızla veya üzerimizden yaşadığımız mekanlara rahatlıkla girebilirler. Evimizin temiz olması yaşadığımız mekanda haşere veya kemirgen olmayacağı anlamına gelmez.

Haşere veya kemirgenler için eczanelerden veya marketlerden alacağınız ilaçlar sadece bu haşere ve kemirgenlerin bir kısmını yok edebilir. Kalıcı bir sonuç alamazsınız. Bu haşere ve kemirgenler üremelerine devam ederler ve siz onları yok etmeye çalışırken giderek sayıları artar. Bu nedenle; haşere ve kemirgen türleri üzerinde insektisitler (ilaçlar) doğru miktarda, doğru şekilde bu alanda uzman kişilerce yapılmalıdır. Sayıları çok fazla olan karıncadan kurtulmak, karınca ile mücadele mümkündür.

MÜŞTERİLERİMİZİN BİZDEN ENÇOK HANGİ HAŞERE İÇİN İLAÇLAMA TALEP ETMEKTEDİR !

İlaçlama talebi mevsimine göre değişir her haşerelerin yoğun olarak görüldüğü ve istila ettiği mevsimler vardır ayrıntılı görünüm için burayı tıklayabilirsiniz. İsterseniz kısa kısa açıklamalarla sizi bilgilendirelim: yazın en çok pire, pire ilaçlama, tahta kurusu, tahtakurusu, akrep, akrep ilaçlama karınca ile mücadele işlerimiz kışa doğru hamam böceği, kalorifer böceği, fare ilaçlama olarak değişir. Ancak kalorifer böceklerinin de unutmamak gerekir. İlaçlama sektöründe en önemli yeri tutan ilaçlama işi büyük sitelerin genel ilaçlama işleridir. onlarda genel bir ilaçlama da yapılmaktadır. Yani bit pire hamam böceği fare akrep yılan çiyan vb gibi ilaçlama gerektiren haşereler genel olarak tedbirli ilaçlama ekipmanları ve ilaçlama uzmanları tarafından gerek jel ilaçlama gerekse kokulu kokusuz diye tabir edilen ilaçlama teknikleriyle istila yok edilir.

KARINCA İLE İLGİLİ EN ÇOK SORULAN SORULAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir