Garanti İlaçlama

Karşıyaka Böcek İlaçlama

Fareler dünya üzerinde bulunan en tehlikeli canlılar arasındadır. Öyledir ki yaşadıkları alanlar pis ve parazit dolu olan kanalizasyon boruları, kirli göl kenarları, kayalık ve taş yarıkları arasıdır. Fareler geçmiş dönemde Avrupa’da ‘kara ölüm’ adlı bir salgına neden olarak veba hastalığı ile nüfusun 3’te 2’sinin yaşamını yitirmesine neden olmuştur. Karşıyaka böcek ilaçlama

İzmir’de haşere ilaçlama yaptığımız ilçeler

Garanti böcek ilaçlama firması İzmir’de başlıca Karşıyaka, Bornova, Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla gibi ilçelerde de hizmet vermektedir.

Fiziksel özellikleri neticesinde çok hızlı bir hareket kabiliyetine sahip olan fareler seri bir şekilde istediği alana kolaylıkla ulaşabilir. Gözleri son derece kuvvetli görüş açısına sahip olduğundan uzakta olan tehlikenin farkına varır. İnsanların beslendiği yiyecekler ile beslenen fareler avına kolay bir şekilde ulaşabilir. Bu nedenle herhangi bir fare türü karşılaştığınızda kendiniz bir müdahalede bulunmadan bir an önce fare ilaçlama uygulaması almanız gerekir.

Fareler, insanların yaşam alanlarına açık kapı ve pencerelerden, kanalizasyon borularından, yeşil alanlara yakın bahçe katlarından kolaylıkla sızabilir. Zararlı bir memeli hayvan olan farelerin fındık (ev) faresi, çatı faresi, lağım faresi (sıçan) ve tarla faresi olmak üzere çeşitleri mevcuttur. Fareler açık alanlarda özellikle tarım alanları üzerinde dolaştığında vücudunda taşıdığı bakteri ve virüsleri verimli mahsullerin üzerine konaklayarak bulaştırır. Birçok maddi ve manevi zarara neden olan fareler, aynı zamanda açıkta bırakılan yiyeceklere ulaşabildiği gibi ev içindeki eşyaları, mobilya, tekstil ürünleri,  hatta kabloları kemirerek yangın çıkmasına sebep olur.

Karşıyaka Böcek İlaçlama hizmetimiz

Garanti böcek ilaçlama firması legal bir firma olarak usullere uygun bir şekilde hizmet vermektedir. Sağlık Bakanlığı onayı ve TSE garantisi kapsamı altında hizmet verir. Bunun yanı sıra kullanılan ilaçlar ise diğer hayvanların ve insanların sağlığı açısından zararsızdır. Böcek ve fare ilaçlama hizmetlerimiz İzmir Karşıyaka’nın tüm mahallelerinde 7/24 kesintisiz olarak hizmet vermektedir. Müşteri hizmetlerimizi arayarak böcek ilaçlama hakkında gerekli bilgiye sahip olabilirsiniz. İlaçlama faaliyetleri İzmir’in tüm ilçelerinde olduğu gibi İzmir Karşıyaka’nın tüm mahallelerinde de oldukça hesaplı ve standart fiyattadır.

İzmir böcek ilaçlama yaptırmak isteyenler, bizi arayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir