Garanti İlaçlama

Kavaklı Böcek İlaçlama

Garanti ilaçlama, Kavaklı semtinde oluşan Haşere ve fare problemlerine kısa sürede Kavaklı böcek ilaçlama servisiyle çözüm bulmaktadır.

Kavaklı Böcek ilaçlama firması olarak, günün 24 saati sizlere en iyi hizmeti vermek adına kesintisiz böcek ilaçlama hizmeti vermekteyiz. İlaçlama personelimiz sizin belirlemiş olduğunuz tarih ve saatte gelerek ilaçlama işlemini gerçekleştirmektedir. Randevu talebinde bulunmak için müşteri temsilcilerimizle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

HAŞERELER NASIL ÇOĞALIR?

Dünyanın her bölgesinde görülen haşerelerin toplam tür sayısının 2.000.000 olduğu tespit edilmiştir. Böceklerin bir bölümü yavrularını doğururken bir kısmı da paket halinde yumurtalarını etrafa döker. Haşere türlerinin çoğu yumurta yaparak çoğalmaktadır. Haşere türleri çok fazla sayıda yumurta bırakarak kısa sürede çoğalan canlı gruplarıdır. Bir hamam böceği bir yılda yaklaşık 30.000 adet yavru yapmaktadır.

Haşereler insanların yaşam sürdüğü alanlara kolayca uyum sağlayarak yaşamaktadırlar. Gerekli ortam ve besin bulan haşereler hızla üreme aşamasına geçerler. Kan ile beslenen haşere grupları ilk öğününü aldıktan hemen sonra yumurtlama evresine girmektedir.

HAŞERELERE KARŞI NE YAPILMALIDIR?

Haşere türlerine karşı alınabilecek en etkili çözüm yolu profesyonel böcek ilaçlama hizmeti almaktır. Böcek ilaçlama uygulamaları bilgi ve tecrübe gerektirir. Bireysel olarak haşerelere karşı yapacağınız yanlış ilaçlama uygulamaları daha büyük problemlerin yaşanmasına neden olabilir. Yanlış seçilen kimyasal ilaçlar haşere türlerini etkisiz hale getirmeyerek üremeleri için zaman kazanmalarına sebep olur. Bilinçsizce uygulanan kimyasal ilaçlar size ve çevrenize zarar vererek zehirlenmelere neden olabilir. Haşerelere karşı alabileceğiniz en güvenli ilaçlama uygulamasının adresi profesyonel böcek ilaçlama firmalarıdır.

BÖCEK İLAÇLAMA YÖNTEMLERİ 

  • Sıvı ilaçlama
  • Kokulu ilaçlama
  • Kokusuz ilaçlama
  • Jel ilaçlama
  • Fare istasyonları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir