Garanti İlaçlama

Kocaeli Hamam böceği ilaçlama

Kocaeli Hamam böceği ilaçlama servisi 7/24 hizmetinizde. İstanbul’a yakınlığı nedeniyle hafta sonları sıklıkla ziyaret edilen yerlerden biri olan Kocaeli doğa yapısı nedeniyle son yıllarda dikkat çeken şehirlerden biri olmuştur.

Yaz aylarıyla birlikte özellikle çiftliklerde, bahçelerde, parklarda, kırsal bölgelerde, şehir içinde ise iş yerlerinin depolarında, evlerin bodrum katlarında ve okulların zemin katlarında hamam böceklerine rastlamak mümkün. Hamam böcekleri yapı olarak genelde siyah, kahverengi olup Blottodea sınıfına mensuptur. Altı farklı familyaya ait olup 4.500 kadar türü vardır.

Kocaeli Hamam böceği ilaçlama servisi

Hamam böcekleri evlerde en çok mutfakta ve banyoda görülürler. Kara Fatma olarak da bilinen bu böcekler görüntü olarak kişide tiksinti uyandıran ve önlem alınmadığında ciddi hastalıklara neden olan böceklerdir.

Hamam böcekleri çok güçlü algılara sahip olup, insanların hareketlerini çok iyi bir şekilde gözlemlerler. Bu nedenle çabuk koşarlar. Evlerinizde banyo ve mutfağınızı sağlığınız açısından mutlaka hijyenik tutmalısınız. Aksi halde bu böcekler hızla çoğalacak ve kişisel olarak önlem almanız mümkün olmayacaktır.

Piyasada gerek kimyevi gerekse organik olarak satılan ilaçlar mevcuttur ancak bu ilaçlar böcekleri yok etmek açısından kesin ve güvenli bir çözüm sağlamayacaktır. Bu nedenle Garanti İlaçlama şirketine danışmanız sağlığınız açısından daha iyi olacaktır.

Kocaeli Hamam Böceği ilaçlama eğitimli, uzman ekibiyle birlikte sizlere bu konuda yardımcı olacaktır. İlaçlama öncesinde yapacakları uygulama hakkında sizlere gerekli bilgileri verecektir. Garanti böcek ilaçlama, günün 7/24 saati geniş ağ sistemiyle sizlere, rahatlıkla ulaşabileceğiniz kadar yakındır.

Hamam böcekleri yavrularını halı, kilim ve parke altlarına, sıva çatlaklarının aralarına ve tahmin bile edemeyeceğimiz kuytu köşelere bırakırlar. Hızla çoğalmalarını önlemek için mutlaka ilaçlama firmalarıyla irtibata geçiniz. Aksi halde hem maddi hem de manevi büyük zararlar görebilirsiniz. Bu böcekler, tiksinti ve korkuya sebep oluğu için ciddi psikolojik rahatsızlıklara da neden olabilirler. Hamam böceklerinin sıkça bulaştırdığı hastalıklar, gıda zehirlenmesi, verem, alerjik hastalıklar, cilt hastalıkları, bağırsak enfeksiyonları, kanser, hepatit, veba vb hastalıklardır.

Kocaeli Hamam Böceği ilaçlama Fiyatları, böceğin yoğunluğu, böceklerin türleri ve ilaçlanacak alanın metrekaresine göre belirlenir. Önlem alınmadığında, evdeki giysilerinize zarar verdikleri gibi, mutfakta bulunan gıda ürünlerinize de insan sağlığını olumsuz etkileyen virüsleri bırakırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir