Garanti İlaçlama

Kocaeli pire ilaçlama

Kocaeli, İstanbul’a yakın olması sebebiyle hafta sonları ve kısa tatil dönemlerinde  yerli turistin akın ettiği doğal güzellikleriyle son yıllarda dikkat çekmiş şehirlerden biridir. Kocaeli pire ilaçlama servisimiz 7/24 devam ediyor.

Bölgede yaz aylarıyla birlikte çoğalan böcekler genellikle, pire, sinek, akrep, hamam böceği, güve, tahta kurdu, solucan, sümüklü böcek, kulağakaçan, karınca, örümce…vb böceklerdir. Bu böceklere karşı önlem alınmadığında çok ciddi biyolojik ve psikolojik hastalıklara neden olabilirler. Ciddi cilt hastalıkları, alerjik reaksiyonlar, depresyon, stres gibi hastalıklara neden olurlar.

Bulunduğunuz yaşam alanlarınızı hijyen tutmanız önemlidir. Aksi halde bu böceklerin daha çok çoğalmasına neden olursunuz. Küresel ısınma ve çevreye gösterilmeyen özensizlik ve çevre kirliliği, bu böceklerin sayı olarak artmasına ve yüzlerce türünün ortaya çıkmasına neden olmaktadır.

Kocaeli pire ilaçlama

Bu haşereler ve böcekler açık ve kapalı her yerde yuva yaparlar. Bu böcekler ve haşereler özellikle bahçelerden evlere rahatlıkla girerler. Mutfakta birikmeye başlayan böcekler önlem alınmadıkça kurtuluşu zor problem haline gelirler. Parkelerin altlarında, koltukların altlarında, mutfakta fayans, lavabo, tezgah üzerinde, açıkta bırakılan gıda ürünleri üzerinde, sıva çatlaklarında, depoda, zemin katlarında yaşamayı tercih ederler. Bu böcek ve haşereler tüm canlıların derisi üzerinde larvalarını bırakırlar. Pireler de bunlardan biridir. Pireler yapıları gereği ağızları keskin ve bacakları çengelli iğne şeklindedir. İnsanların ve hayvanların ısı ve hareket enerjisine göre kan kokusunu alırlar ve istedikleri noktayı emerler. Çok hızlı bir şekilde zıplama özelliğine sahip oldukları içinde yakalanmaları çok zordur. Genellikle kahverengi ve siyahtır. Pireleri kendi yöntemlerinizle piyasada satılan kimyevi ve organik ilaçlarla yok etmeniz mümkün değildir. Bu nedenle Garanti İlaçlama günün 7/24 saati sizlere hizmet sunmaya hazır.

Pirelerin sıkça bulaştırdığı hastalıkların başında tifüs, cilt hastalıkları, dizanteri, humma, veba gelmektedir. Pirelerden garantili ve kesin sonuçla kurtulmak istiyorsanız yasal mevzuata uygun ilaçlar kullanan güvenilir ilaç şirketlerine başvurmanız gerekmektedir.

Kocaeli pire ilaçlama kullandığı kokulu, kokusuz, kıvı, jel gibi yasal ilaçlarıyla sizleri bu problemden kurtaracak, eğitimli ve uzman ekibe sahip firmadır. Garanti böcek ilaçlama 23 yıllık tecrübesi ile hizmetinizde.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir