Garanti İlaçlama

Kokulu Böcek İlaçlama Uygulaması

Böcek ilaçlama firmaları tarafından her tür böcek ilaçlama hizmetlerini almanız mümkündür. Böceklerden kurtulmak için ilkel, kişisel yöntemler, dışarıdan alınacak böcek ilaçları hiçbir zaman kesin çözüm demek olmayacağından bu konularda profesyonel yardımlara ihtiyaç vardır. Haşere problemi yaşanan yerlerde önce haşere, böcek türlerinin ve bulundukları alanların tespitleri yapılır. Ardından buna uygun kokulu böcek ilaçlama uygulaması ya da kokusuz, jel ilaçlama uygulamaları gerçekleştirilir.

Böcek ilaçlama firmaları tarafından gerçekleştirilen kokulu böcek ilaçlama uygulaması yapılmadan önce alınması gereken bazı önlemler vardır. Çünkü bu ilaçların etkileri çok kuvvetlidir, insanlarla temasları durumunda sağlık sorunları ile karşılaşılabilir. Buharlama şeklinde yapıldığından dolayı böcek olan her alana ulaşabilecek şekilde yapılmaktadır. Haşerelerden kurtulmak için, kokulu böcek ilaçlama uygulaması gerçekleştirildiği sırada, alanda hiçbir kimsenin bulunmaması gerekmektedir. Sadece maskeli personeller olmalıdır. Evcil hayvanların da alandan çıkarılması şarttır.

Kokulu Böcek İlaçlaması Zaralı Mıdır?

Kokulu böcek ilaçlama uygulaması öncesinde kişilerin alanda bulunan gıdaları ağızlarını kapatarak saklaması, varsa çocuk oyuncaklarını aynı şekilde kaldırması, mutfak gereçlerini ilaçların etki etmeyeceği şekilde poşetlemesi gerekmektedir. Eğer ilaçlar bu eşyalara temas ettiyse böcek ilaçlama firmaları tarafından gerçekleştirilen bu haşere ilaçlama sonrasında bu eşyalar muhakkak sıcak su ile yıkanmalıdır. Ayrıca koltukların üzerlerinin örtülmesi, halıların kaldırılması önerilmez. Çünkü bu gibi yerlerde de böcek ve haşere olma ihtimali yüksektir. Kokulu böcek ilaçlama için alan 2 saat kadar kapalı kalır. Yarım saatlik havalandırma alanın yeniden kullanılması için yeterli olacaktı.

Kokulu ilaçlama sadece iç mekanlarda değil park, bahçe, tarla, otopark, site, gemi gibi dış alanlar için de en etkili ilaçlama tekniğidir. Her tür haşereden kurtulmak için profesyonel böcek ilaçlama firmaları ile irtibat kurularak, uygulanması gerçekleştirilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir