Garanti İlaçlama

Konsolosluk ilaçlama Fiyatları

Konsolosluk ilaçlama Fiyatları, böcek ve haşereler yaşam alanlarımızı tehdit eden, virüs taşıyıcısı tehlikeli organizmalardır. Küresel ısınma, kentsel dönüşüm, ekolojik sistemin bozulması ve çevre kirliliğine karşı olan duyarsızlık nedeniyle böcek ve haşereler çoğalıp ortaya çıkarlar.

Tehlike saçan böcek ve haşereler

Pire, kene, kulağakaçan, örümcek, bit, akar, tatarcık, güve, hamam böceği, gümüş böceği, tespih böceği, kırkayak,. Çıyan, fare, karınca, karasinek, sivrisinek, tahta kurdu, tahta kurusu, solucan, salyangoz…vb

Konsolosluk ilaçlama Fiyatları

Böcek ve haşerelere karşı bireysel yöntemlerinizle müdahale etmeniz zordur bu nedenle mutlaka uzman ekibe sahip profesyonel bir ilaçlama şirketine danışmanız doğru olacaktır.

Garanti ilaçlama Şirketi günün 7/24 saati sizlere profesyonel ve yasalara uygun olarak hizmet veren güvenilir bir ilaçlama şirketidir. Kullandığımız ilaçlar kokulu, kokusuz, sıvı, jel ve fare istasyonlarıdır. İlaçlarımız Sağlık Bakanlığınca onaylı olup tamamen böcek ve haşereleri hedef alınarak üretilmiştir.

Dönem dönem herkesin bu tarz sıkıntılar yaşayabildiği ev, hastane, iş yerleri, gemi, bahçe, otel, konsolosluk ..vb açık ve kapalı alanlarda böcek ilaçlama yapılmaktadır. İlaçlamayı yapan firmalar arasında ekiplerine değer veren, eğitimli uzmanları ile fark yaratan, müşterileri ile diyaloğu sağlam ve yapılan ilaçlama işleminin ardından en etkili çözümleri elde edebilen ilaçlama şirketiyse Garanti ilaçlama Şirketi’dir. Fare ve böcek ilaçlama hizmetlerinin en iyi şekilde halledilip insanlara daha temiz ve daha hijyenik evlerin, iş yerlerinin, okulların ve sosyal alanların bırakılması ancak bu sayede mümkün olabilmektedir. Bununla birlikte müşterilerimizin firmamızdan duyduğu memnuniyeti sürekli olarak dile getirmeleri karşısında büyük mutluluk duyduğumuzu da belirtmek isteriz.

Böcek ve haşereler nemli ve karanlık yerlerde yaşamayı severler bu nedenle en çok mutfak, banyo, bodrum ve zemin katlar, depo gibi yerlerde dolaşırlar. Erken önlem alınmadığı takdirde çok ciddi bir takım sağlık sorunlarına neden olabilirler böbrek yetmezliği. Akciğer kanamaları, dizanteri, sarı humma, dang humması, tifüs, hepatit, bağırsak enfeksiyonları, AIDS, fil hastalığı. Lenf hastalıkları, kas ve kemik hastalıkları, alerjik hastalıklar, cilt hastalıkları, vere, veba, astım…vb

Konsolosluk ilaçlama Fiyatları, böceklerin ve haşerelerin türlerine, yoğunluklarına ve ilaçlanacak alanın metrekaresine göre değişim göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir