Garanti İlaçlama

Konut İlaçlama

Konut İlaçlama, zamanımızın büyük çoğunluğunu geçirdiğimiz ev ve ofislerimizdeki her türlü böceklenme ve haşere problemine karşı geliştirilen bir yöntemdir. Bu yöntem sayesinde yaşam alanlarımızı istila eden her türden canlıya karşı etkili çözümler üretilmektedir.

KONUT İLAÇLAMA NEDENLERİ

Sebebi belli olmayan bir şekilde evlerimizi istila eden böcek, fare, pire, kene gibi canlılara karşı geliştirilmiş olan konut ilaçlama yöntemi, insanların yaşam alanlarının daha kullanılır hale gelmesine olanak sağlamaktadır. Belli bir süre sonra insan sağlığını da tehdit etmeye başlayan bu canlılar, çeşitli mikrop ve salgıyı beraberlerinde getirmekte ve bu da bir çok hastalığa davetiye çıkarmaktadır. Bu sebeple, konut içerisinde geniş kapsamlı bir ilaçlama yapılması her açıdan uygun olacaktır.

KONUT İLAÇLAMA YÖNTEMLERİ

Konut İlaçlama yöntemleri arasında buharlama yöntemi, sıvı ilaç tekniği, toz, jel ve katı ilaçlama yöntemi bulunmaktadır. Bu yöntemler arasında en etkili yöntem buharlama yöntemidir. Buharlama yöntemiyle her türlü haşere ve böcek türünü kökünden yok etmektedir. Bu yöntem haşerelerle birlikte gelen mikropları da öldürdüğü için insan sağlığı açısından da en iyi olan yöntemdir. Buharlaşma yöntemi uygulanacağı zaman kapalı alanlar yani konutlar en az 3 saat kapatılmalı ve kullanılmamalıdır.

Sıvı ilaç yöntemiyle ilaçlanacak olan konutlar en az yarım saat kapatılmalı ve kullanılmamalıdır. Bu yöntem buharlaşma yönteminin uygun olmadığı konutlarda uygulanmaktadır. Genellikle astım, bronşit gibi nefes problemleri olanlar ve yatalak hastası bulunanlar bu yöntemi tercih etmektedir. Bu da buharlaşma yönteminde olduğu gibi oldukça sağlıklı bir yöntem olma özelliği taşımaktadır.

Bu iki yöntem dışında toz, jel ve katı ilaçlama yöntemleri de bulunmaktadır. Bu yöntemler de her türlü haşereyle olan mücadelede ve kemirgenlere karşı mücadelede etkili rol oynamaktadır.

KONUT İLAÇLAMA FİYATLARI

Garanti İlaçlama şirketleri bünyesinde gerçekleştirilecek olan her türlü konut ilaçlamaları, Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla, günün her saatinde ulaşma vaadi veren, bütçe dostu bir fiyatlandırmayla yapılmaktadır. Konut içerisinde karşılaşmış olduğunuz her türlü haşere ve kemirgen canlı için Garanti İlaçlama şirketlerini tercih edebilir, hem bütçenize uygun, hem de kökten çözümlerle bu probleme son verebilirsiniz.  Garanti ilaçlama şirketleri, konut ilaçlama konusunda en doğru adreslerden biri olma özelliği taşımaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir