Garanti İlaçlama

Koşuyolu Böcek İlaçlama

Şirketimiz Kadıköy ilçesinin bir semti olan Koşuyolu böcek ilaçlama servisiyle sizlere böcek ve kemirgenlere karşı günün 24 saati böcek ilaçlama hizmeti sunmaktadır.

Böcek ilaçlama konusu profesyonellik gerektiren iştir. Yaşam alanlarınıza yerleşen bu zararlı canlılardan kurtulmak için böcek ilaçlama servisi alacağınız zaman dikkat etmeniz gereken önemli unsurlar bulunmaktadır.

Böcek İlaçlama şirketlerinin sahip olması gereken önemli özellikler;

  • İlaçlama firmasının Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı çalışma ruhsatı bulunmalıdır.
  • Böcek ve kemirgenlerle mücadelede kullanılan ilaçların TSE damgası bulunmalıdır.
  • Böcek ve kemirgenler için kullanılan ilaçların böcek ve kemirgen türüne özel olarak üretilmiş olması gerekir.
  • İlaçlama yapacak şirketinin kaliteli cihazlarla hizmet vermesi önemlidir.
  • Şirketlerin bünyesinde en az bir kimyager ve ziraat mühendisi istihdam etmelidir.

Koşuyolu böcek ilaçlama şirketi, böcek ilaçlama firmasının sahip olması gereken tüm özellikleri ve şartlara sahiptir. Sıvı ilaçlama, kokulu ilaçlama, kokusuz ilaçlama, jel ilaçlama ve fare istasyonları kullanarak böcek ilaçlama uygulamalarını gerçekleştirmekteyiz.

Evlerde böcek ve kemirgenlerin en çok görüldüğü kısımlar banyo ve mutfaklardır. Kalorifer böcekleri hamam böcekleri, fare gibi canlılar bu bölgelerde gezinmeyi çok severler. Mikrop saçan bu canlılar mutfaktaki gıda maddelerimize temas ederek birçok hastalığın taşıyıcılığını üstlenirler.

Koşuyolu böcek ilaçlama firması 7/24 kesintisiz olarak böcek ilaçlama servisi vermektedir. Müşteri temsilcilerimize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Firmamız için müşteri memnuniyeti her zaman önemlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir