Garanti İlaçlama

Küçükbakkalköy Böcek İlaçlama

İnsanların sağlığını ve psikolojisini bozan böcekler, Küçükbakkalköy böcek ilaçlama servislerimiz tarafından bu semtte garantili yöntemlerle kontrol altına alınmaktadır. Profesyonellik gerektiren haşere ile mücadele işlemleri, şirketimiz tarafından çeşitli yöntemlerle ve tekniklerle yapılmaktadır. Yöntemlerimiz de yalnızca, Sağlık Baklanlığı onaylı ilaçlar kullanmaktayız.

İlaçlama Tekniklerimiz

  1. Sıvı ilaçlama
  2. Kokusuz ilaçlama
  3. Kokulu ilaçlama
  4. Fare istasyonları
  5. Jel ilaçlama

Küçükbakkalköy böcek ilaçlama servisi

Uzman personellerimiz, böceklerin türüne göre yöntemlerini ayarlamaktadır. Doğada çok sayıda haşere türü bulunmaktadır. Her birinin anatomik yapısı, değişkenlik göstermektedir. Üzerlerinde etki sağlayan ilaçlar da farklılık göstermektedir. Sinir sistemleri farklı olduğu için aynı yöntemle uygulama yapılırsa, başarı sağlanamaz. Doğru uygulamayı da, yalnızca bu alanda eğitim alan kişiler yapabilmektedir. Küçükbakkalköy böcek ilaçlama personellerimiz, İl Sağlık Müdürlüğü’nün öngördüğü özel eğitimlerinin tümünden geçmiş, bu alanda uzmanlaşmış kişilerdir.

Profesyonel şirketlerden aldığınız hizmetlerle, böceklerden kalıcı olarak kurtulmanız mümkündür. Amatör firmalar ve kişiler yaptıkları uygulamalarla, yalnızca sağlığınıza zara vereceklerdir Bu kişiler kalitesiz ilaç kullanırlar. Kullanılan kimyasal ilaçların birçoğunda, kanserojen madde bulunmaktadır. Bu ilaçlar, ileride yaşanacak olan kronik sağlık problemlerinin temelini atmaktadır.

Böcek ilaçlama Küçükbakkalköy semtinde, şirketimiz tarafından düşük ücretler karşılığında gerçekleştirilmektedir. Hizmetlerimin yılın 365 günü ve günün 24 saati sürmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir