Garanti İlaçlama

Marmara Böcek İlaçlama

Beylikdüzü ilçesinde yer alan Marmara semtine, Marmara böcek ilaçlama servisi olarak kesintisiz ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Beylikdüzü Marmara bölgesinde oluşan tüm haşere ve fare sorunlarınızı çözmek bizim işimiz.Profesyonel çözümlerle haşere ve farelerden sağlığınızı ve çevrenizi korumak mümkündür.

HAŞERELER TEHLİKELİ CANLILAR MI?

Yaşam alanlarımızda karşımıza çıkabilecek milyonlarca haşere türü bulunmaktadır. Haşere ve fareler yaşam alanlarımızda oldu sürece daima sağlığımız tehlike altında olacaktır. Çünkü haşere ve farelerin taşıdığı mikrop ve virüsler nedeniyle insanlara birçok hastalık buluşmaktadır. İnsan kanı ve insan organlarını kemirerek beslenen haşere ve fareler nedeniyle hayatını kaybeden çok sayıda kişi bulunmaktadır.

Bazı haşere türleri zehir taşımaktadır. Örneğin; Birçok türe sahip olan Çıyanlar, zehirli canlılar grubundandır. Etçil olan çıyanlar Antarktika dışında her bölgede yaşamaktadırlar. Gece saatlerinde aktif olan çıyanların insanı sokması veya ısırması sonucunda deride kaşıntı, şişme, acı ve kızarıklık oluşur. Çıyan ısırması veya sokması durumunda en yakın sağlık kuruluşuna başvurmalısınız.

HAŞERELERE KARŞI HANGİ İLÇLAMA YÖNTEMLERİ ETKİ EDER?

Haşerelerin yoğunluğuna ve türüne göre etki gösterecek farklı ilaçlama yöntemleri bulunmaktadır.

  • Sıvı ilaçlama
  • Kokulu ilaçlama
  • Kokusuz ilaçlama
  • Jel ilaçlama
  • ULV ilaçlama

Marmara böcek ilaçMarmara böcek ilaçlama servisi, Sağlık Bakanlığı’ından gereken tüm onaylara sahip yasal bir kuruluştur. Çalışmalarımızı sürdürürken önceliğimiz daima insan ve çevre sağlığını korumaktır.lama firması olarak, tüm ilaçlama yöntemleri uzman ekibimiz tarafından gerekli tecrübe ve bilgi donanımıyla gerçekleştirilir.

Firmamızdan profesyonel ilaçlama hizmeti almak için Müşteri temsilcilerimize günün 24 saati ulaşarak müsait olduğunuz bir tarihi belirtmeniz yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir