Garanti İlaçlama

Mecidiyeköy pire ilaçlama

İstanbul Mecidiyeköy, Şişli ilçesine bağlı ev ve dükkanların olduğu büyük bir yerleşim alanıdır. Bu alanda böcek probleminin olması mümkündür. Bu kadar çok kişinin gelip geçtiği bir yerde ise böcek ilaçlama hizmetinin mutlaka alınması gerekir. Pireler görünemeyecek kadar küçük olduklarından onları fark etmeniz günlük yaşamda pek kolay değildir. Ancak rutin olarak böcek ilaçlama hizmeti ile pirelerden kurtulmak mümkündür. Mecidiyeköy pire ilaçlama hizmetini yıllardır olduğu gibi ilaçlamada kalite ve garantiyi sunan Garanti İlaçlama firmasını tercih etmektedir.

Mecidiyeköy pire ilaçlama hizmeti

Pireler yüksek zıplama özellikleri ile bitlere oranla yakalaması daha güç canlılardır. Onun için ilaçlama mutlaka yapılmalıdır. Daha çok kırsal alanlarda ve hayvanların bulunduğu yerlerde görülen pire için ilaçlama hizmeti kesin çözümdür. Mecidiyeköy pire ilaçlama hizmetinde Garanti İlaçlama diğer il ve ilçelerde olduğu gibi kaliteli hizmet anlayışı ile böcek ilaçlama işlemlerini sürdürüyor. Pireler asalak canlı türündendir ve onları öldürmek zordur. Ancak yüksek bir basınç yapılarak patlarlar bu da yakalanması zor olduğu için imkansız gibi bir şeydir. Bu nedenle pirelerden kurtulmanın tek yolu böcek ilaçlama hizmetini almaktır.

Pireler çoğunlukla hayvanlara yapışır. Bu hayvanlar genellikle kümes hayvanları, kuş, kedi, köpek gibi hayvanlardır. Bir yerden bir yere taşınma olayını ise ya bu hayvanlar aracılığı ile yaparlar ya da zıplayarak geçerler. Ayrıca pireler dolaştıkları yerleri pislemeleri ile bilinirler. Pireler uygun şartları bulursa 2,5 sene kadar yaşayabilirler. Ayaklarında tırtıllı bir yapı vardır ki bu da zıplayıp kondukları yere sağlam bir şekilde yapışmalarını sağlar. Günde 15-20 kadar yumurta bırakabilen pireler bunu her yerde yapabilirler.

Pirenin varlığı ancak pislediği yerlerden ya da ısırdığı yerlerden anlaşılabilir. 3 ayaklı pireler ısırdıklarında kızarıklık ya da kaşınma yaparlar. Pireler insan kanını emerler, kaşıntı yaparlar ve çarşafları kirletirler. Dizanteri, humma, tifüs gibi ölümcül hastalıkların sebebi yine piredir. Ayrıca cilt hastalıklarına neden olan pireler karşısında mutlaka önlem alınmalıdır. Garanti böcek İlaçlama, Mecidiyeköy pire ilaçlama hizmetini haftanın 7 gün 24 saati gerçekleştirmektedir. Sadece bir telefon ile Mecidiyeköy pire ilaçlama hizmetinden yararlanabilir bu haşere sorunundan sonsuza kadar kurtulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir