Garanti İlaçlama

Menderes Böcek İlaçlama

Garanti böcek ilaçlama firması İzmir’in tüm ilçe ve mahallelerinde uygun fiyattan fare ve böcek ilaçlama uygulamalarına devam etmektedir. İlaçlama işlemi oldukça titizlikle yürütülmesi gereken bir işlemdir. Profesyonel bir şekilde yürütülmediği takdirde maddi ve manevi birçok soruna sebep olabilir. İzmir Menderes böcek ilaçlama servisimiz 7/24 hizmetinizde.

İzmir Menderes Böcek İlaçlama Servisi

Böcekler yaşam alanları içine girdiğinde çok sayıda olumsuzluğa neden olur. Böcek ve fareler ev içinde bulunan kabloları kemirerek yangın çıkarabilir. Açıkta bulunan yiyeceklerin üzerinde konaklayarak insanların besinlerine zarar verir. Yaşadığı pis alanlardan taşıdığı virüs ve mikropları insanların yaşam alanlarına girdiğine salya, dışkı ve kan yoluyla her yere bulaştırabilir.

Yaşam alanları içine açık kapı ve pencere kenarlarından, zaman içinde oluşmuş duvar ve parke yarıklarından, kanalizasyon borularından sızar. Buralarda fark edilmediği takdirde kısa süre içinde üreyerek, istila haline dönüşebilir.

Firmamız  TSE gereğince onaylı ve tüm ruhsatlara sahip olarak hizmet vermektedir. İlaçlama ekibimizin gerekli alanda ufak bir keşif yapması sonucunda işleme geçilir. Firma olarak ev, otel , iş yeri, hastane olmak üzere; çiftlik, tarla ve bahçe gibi açık alanlarda da hizmet vermekteyiz. 24 saat aktif olarak çalışan müşteri hizmetlerimizden ilaçlama uygulamaları hakkında gerekli bilgiyi sağlayabilirsiniz. İzmir böcek ilaçlama servisimiz telefonunuzu bekliyor.

Menderes’te Hizmet Verdiğimiz Semtler;

Değirmendere Böcek İlaçlamaGörece Böcek İlaçlamaGümüldür Böcek İlaçlamaKısık Sanayi Sitesi Böcek İlaçlama
Oğlananası Böcek İlaçlamaÖzdere Böcek İlaçlamaTekeli Böcek İlaçlamaMerkez Köyler Böcek İlaçlama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir