Garanti İlaçlama

Muratpaşa Böcek İlaçlama

Muratpaşa böcek ilaçlama servislerimiz, bulaşıcı hastalıkların yayılmasına neden olan böcekleri kontrol altına almaktadır. Böcekler ve fareler, insan sağlığını tehdit eden zararlı canlılardır. Profesyonel olarak kontrol altına alınmazlarsa, zararları daha da artabilir. İlaçlama servislerimiz, profesyonel olarak birçok alada uygulama yapmaktadır. Şirketimiz, Sağlık Bakanlığı ruhsatlıdır. En kaliteli ilaçlarla, işlemlerini gerçekleştirmektedir. Halk sağlığını ön planda tutarak, kaliteli hizmet vermekteyiz.

Muratpaşa Böcek İlaçlama Şubemiz

İllegal olarak işlem yapan kurum ve kuruluşlardan hizmet almak, sağlığınızı daha da tehlikeye sokabilir. Ruhsatsız Muratpaşa böcek ilaçlama firmaları, uygulamaları kalitesiz ilaçlarla yaparlar. İçerisinde kimyasal madde bulunduran ilaçlar, böcekleri kontrol altına almakta yeterli değildir. Aksine birçok böcek türünün bağışıklığı, bu ilaçlara karşı direnç göstermektedir.

İlaçlar başarı sağlasa dahi, amatör kişiler haşereler ile nasıl mücadele edeceğini bilemez. Yalnızca görünürde olan böcekleri, kontrol altına almaktadırlar. Oysa haşereler, gruplar halinde yaşamlarını yuvalarında sürdürmektedir. Haşerelerin yaşam alanlarına giril sağladıkları noktalar, yuvalarını kurdukları ve yumurtalarını tespit ettikleri alanlar tespit edilip, ilaçlanmaz ise böceklerden kurtulmak mümkün değildir.

Bireysel olarak yapılan haşere ile mücadele de, haşereler üzerinde kontrol sağlamak için yeterli değildir. Haşereler bakteri yayan zararlılardır. Yanlış müdahaleler sonucunda, ölseler bile bakteri yaymaya devam edebilirler. Muratpaşa böcek ilaçlama servislerimiz, profesyonel yöntemlerle ve tekniklerle yaşam alanlarınızdan böcekleri uzaklaştırmaktadır. Fare ilaçlama hizmeti de vererek, farelerin insanlara zarar vermesi engellenmektedir. Hizmetlerimizin tümü, sektörün en uygun fiyatları ile uygulanmaktadır.

Kontrol Altına Aldığımız Zararlı Canlılar

Tahtakurdu, yılan, kulağakaçan böceği, sinek, kertenkele, sivrisinek, çıyan, güve, sıçan, mayt, tahtakurusu, karınca, kalorifer böceği, pire, halı böceği, kakalak, örümcek, eşek arısı, mite, Alman hamam böceği, tatarcık, gümüş böceği, akrep, Amerikan hamam böceği, akar, kör fare, teşbih böceği, ev faresi, lağım faresi, yaban arısı, kırkayak, hamam böceği, uyuz böceği, çatı faresi, çekirge, salyangoz, fındık faresi, karafatma, kene, bit, pamuk faresi.

Böcek ilaçlama Muratpaşa’da günün her saati ve yılın 365 günü, Bayrampaşa semtinin tamamında gerçekleştirilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir