Garanti İlaçlama

Neden Profesyonel İlaçlama?

Neden profesyonel ilaçlama sorusunun cevabı böceklerin tehlikeli özelliklerinde gizlidir. Haşereler sayı olarak kontrol altına alınmadığında sayısı binleri bulan zararlı canlılardır. Zehirli yapıları ile insan sağlığına ciddi zararlar veren böcek ile mücadele için profesyonel bir ekipten destek almanız şarttır. Uzman olmayan ve işini amatörce yapan bir firma ile çalışmanız durumunda haşereler yok olmadığı için sayısı binleri bulacak ve yaşam alanınızı istila edecektir. Böcek ilaçları ile yok edilen haşerelerden kurtulmak için bir ilaçlama firması ile irtibata geçerken;

 • Firmanın ve kullandığı bütün ürünlerin Sağlık Bakanlığından onaylı olup olmadığına bakın.
 • İlaçlama yapacak şirketin Garantili Hizmet sözünü alın.
 • Şirketin kullandığı bütün ürünlerin üzerinde TSE damgasının bulunmasına dikkat edin.
 • Çalışacağınız şirketin bütün yasal prosedürleri yerine getirdiğini belgelerinin fotokopisini isteyerek teyit edin.
 • İlaçlamaya gelen personelin maske, tulum ve eldiven gibi malzemeleri eksiksiz kullanması işindeki uzmanlık seviyesini gösterir.

Garanti İlaçlama firmamız 20 yılı aşkın süredir ev ilaçlama, hamam böceği ilaçlama ve evdeki böceklerden kurtulmak için akla gelen ilk isim olmayı başarmıştır. Firmamıza günün 24 saati ulaşabilir, indirimli fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Böcek İlaçlama Fiyatları

Böcek ilaçlama fiyatları maliyeti -yasal bir firma ile çalıştığınız sürece- oldukça düşük ve haşerelerden kurtulmada kesin sonuç veren tek yöntemdir. Böcek ilaçlama fiyatları ile ilgili toplumda varılan yanlış yargı ile kişiler evdeki böceklerden kurtulmak için geleneksel yollara başvurmuştur. Sonuç maalesef ki hüsran ile sonuçlanmıştır. Böcek ilaçlama yöntemleri son teknolojiye uygun olarak geliştirilmiş ve sağlığınızı tehdit edecek hiçbir unsur barındırmamaktadır. Firmamızda böcek ilaçlama fiyatları hesaplanırken;

 • İlaçlama yapılacak alanın metrekaresi
 • İlaçlama sırasında kullanılacak ilaç miktarı
 • İlaçlama yapılan haşerenin çeşidi ve sayısı belirleyici olur.

Böcek ilaçlama fiyatları ile ilgili aklınıza takılan bütün sorular için firmamızı 7 gün 24 saat arayabilir, indirimli fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Firmamız sizlere hizmet vermek için bir telefon uzağınızda bekliyor.

Böcek İlaçlama Nasıl Yapılır?

Böcek ilaçlama nasıl yapılır sorusuna cevap arıyorsanız doğru adrestesiniz demektir. Yılların tecrübe ve birikimi ile sizlere hizmet etmeyi görev bilmiş Garanti İlaçlama firmamızda böcek ilaçlama uygulaması yapılırken izlenen aşamaları sıralayacak olursak;

 • Öncelikle ilaçlama yapılacak alan uygulamaya hazır hale getirilir. Açıkta kapı, pencere varsa kapatılır, böceklerin yayılması engellenir.
 • İlaçlama sırasında çocukların bünyesi zayıf olduğunda ortamdan çıkarılır ve uygulama bitene kadar kesinlikle yaklaştırılmazlar.
 • Böcek ilaçları ile yaptığımız uygulama alanında açıkta yiyecek, içecek ve kullanılan eşyanın bulunmaması hayati önem taşır.
 • Mutfaktaki eşyalar dolaplara kaldırılır ve işlem bittikten sonra yeniden sterilize edilir.
 • Bütün uygulamalar bittikten sonra ortam 2 saatten az olmayacak şekilde havalandırılarak ilacın etkisinden arındırılır ve temizlik işlerinden sonra eski haşeresiz yaşantınıza geri dönersiniz.

Siz de yaşam alanınızı istila eden evdeki böceklerden kurtulmak istiyorsanız firmamızı 7 gün 24 saat arayabilir, indirimli fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz. İstanbul böcek ilaçlama servisimizi hemen arayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir