Garanti İlaçlama

Okmeydanı Böcek İlaçlama

Okmeydanı böcek ilaçlama servisimiz ile İstanbul’un Okmeydanı semtine ucuz böcek ilaçlama hizmeti veriyoruz! Şirketimiz, İstanbul’un tüm ilçelerinde hizmet verdiği gibi Şişli’nin tüm semtlerine de servis sağlamaktadır.

Okmeydanı böcek ilaçlama servisi

Alanında uzmanlaşmış personellerle, en iyi yöntemlerle, en kaliteli hizmeti vermekteyiz. Müşterilerimizin sağlığını ön planda tutarak Dünya Sağlık Örgütü onaylı ilaçlarla işlem yapmaktayız. Haşerelerin ve farelerin neden olduğu sağlık sorunları ve maddi kayıplar, 7/24 verdiğimiz hizmetler minimalize edilmektedir.

Evlerimizde, İş yerlerimizde Haşere Varlığı

İş ortamında haşere varlığı, insanları huzursuz ettiği için iş yapamaz hale getirmektedir. Haşere ile aynı alanda olduğunu bilmek, insanları tedirgin etmektedir. Psikolojik olarak baskı yaratmaktadır.

Evde de, aynı sorun devam etmektedir. İnsanlar böcekli evde, uyku uyuyamaz hale gelirler. Bu durumda, iş ve okul başarısını olumsuz yönde etkilemektedir.

Ancak en önemlisi ve haşerelerin en büyük zararı, yarattıkları sağlık sorunlarıdır. Bakterilerin bulunduğu nemli ve pis alanlarda yuvalarını kuran böcekler, bu alanlardaki virüsleri yaşam alanlarımıza sokarlar. Bu şekilde insan sağlığını olumsuz yönde etkilerler. Hastalıkların yaşam alanlarımıza girmesini sağlarlar.

En tehlikelisi de evlerimizde, işyerlerimiz de her alana temas ettiklerinden dolayı bulaşıcı hastalıkların yayılmasını sağlamalarıdır. Bu hastalıklar arasında, ölümcül reaksiyonlara sebep olan hastalıklarda bulunmaktadır.

İnsanların Yaşam Alanlarında Görülen Haşereler

Uyuz böceği, yaban arısı, kalorifer böceği, pire, kulağakaçan böceği, tahta kurdu, karınca, tesbih böceği, tatarcık, kene, mite, Amerikan/ Alman hamam böceği, sinek, karafatma, gümüş böceği, tatarcık, akrep, eşek arısı, çekirge, tahtakurusu, lağım /çatı/ fındık/pamuk/ev faresi, salyangoz ilaçlama, kertenkele, akar, halı böceği,  güve, mayt, çıyan, bit, sivrisinek, kakalak, sıçan, örümcek, kırkayak, yılan.

Okmeydanı böcek ilaçlama şubemizde, bu böcek ve kemirgen türlerinin tümü en iyi ekipmanlarla işlem yaparak kontrol altına almaktadır. Fare ilaçlama hizmeti de veren şubemiz, böceklerden kurtulmanız için garantili yöntemler kullanmaktadır.

Garantili Yöntemlerimiz

  • Sıvı
  • Jel
  • Kokulu
  • Kokusuz
  • Fare İstasyonları

Halil Rıfatpaşa, Kaptanpaşa ve Mahmutşevketpaşa mahallerinde uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz. Okmeydanı böcek ilaçlama hizmetlerimiz günün her saati ve yılın 365 günü devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir