Garanti İlaçlama

Okul Böcek İlaçlama

Okul Böcek ilaçlama, böcekler ve haşereler yaşam alanlarımızı tehdit eden, çok çabuk çoğalıp yayılan ve tehlikeli virüsler bulaştıran organizmalardır.

İş yerleri, hastaneler, evler, restoranlar ve okullarda da ortaya çıkan böcek ve haşereler çocukların sağlığını tehdit ettiği için özellikle eğitim sezonu öncesi okulların ilaçlanması gerekmektedir.

Tehlike saçan böcek ve haşereler

Küresel ısınma, kentsel dönüşüm ve çevre kirliliğine karşı olan duyarsızlık yüzünden özellikle yaz aylarında bu böcek ve haşerelere rastlamak mümkün. Bu böcek ve haşereler pire, bit, kene, örümcek, kulağakaçan, akarlar, mite, karınca, solucan, güve, kertenkele, çıyan, kırkayak, hamam böceği, gümüş böceği, tespih böceği, sivrisinek, kara sinek, salyangoz, fare…vb

Piyasada çok sayıda ilaçlama şirketi bulunmaktadır ancak çoğu güvenilir olmayan ve yasal mevzuata uymayan ruhsatsız firmalardır.

Garanti ilaçlama günün 7/24 saati sizlere ilaçlama konusunda profesyonelce hizmet veren güvenilir, ruhsatı ve belgeleri olan yasal bir şirkettir. Kullandığımız ilaçlar sıvı, kokulu, kokusuz, jel ve fare istasyonlarıdır.

Dönem dönem herkesin bu tarz sıkıntılar yaşayabildiği ev, hastane, iş yerleri, gemi, bahçe..vb açık ve kapalı alanlarda ilaçlama yapıldığı gibi bir çok okul için de böcek ilaçlama yapılmaktadır. İlaçlamayı yapan firmalar arasında ekiplerine değer veren, eğitimli uzmanları ile fark yaratan, müşterileri ile diyaloğu sağlam ve yapılan ilaçlama işleminin ardından en etkili çözümleri elde edebilen ilaçlama şirketiyse Garanti ilaçlama Şirketi’dir. Fare ve böcek ilaçlama hizmetlerinin en iyi şekilde halledilip insanlara daha temiz ve daha hijyenik evlerin, iş yerlerinin, okulların ve sosyal alanların bırakılması ancak bu sayede mümkün olabilmektedir. Bununla birlikte müşterilerimizin firmamızdan duyduğu memnuniyeti sürekli olarak dile getirmeleri karşısında büyük mutluluk duyduğumuzu da belirtmek isteriz.

Böcek ve haşerelere karşı erken önlem alınmadığı takdirde çok ciddi bir takım hastalıklara neden olabilirler. Bunlardan bazıları böbrek yetmezliği, gıda zehirlenmesi, zika, sarı humma, dang humma, hepatit, akciğer kanamaları, veba, verem. Astım, bağırsak enfeksiyonları, mide hastalıkları, alerjik hastalıklar,  kas ve kemik hastalıkları, lenf ödemleri, fil hastalığı, AIDS, kanser, tifüs, sıtma…vb

Okul böcek ilaçlama Fiyatları, böceklerin ve haşerelerin türlerine, yoğunluklarına ve okulun metrekaresine göre değişim göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir