Garanti İlaçlama

Okul İlaçlama

Doğduğu andan itibaren korunmaya muhtaç olan çocuklarımızın sağlığı her zaman her şeyden önce gelmektedir. Bunun bilincinde olan işinde profesyonel Garanti Böcek İlaçlama firmamız okul ilaçlama da uzman ekibiyle birlikte hizmetinizdedir.

Okul ilaçlama fiyatları

Çocukların yaşam alanı olan okullarda fare ve böcek türleri bulaştırdıkları hastalıklar nedeniyle tehlikeli ve zararlıdır. Özellikle en zararlı hayvanlar arasında yer alan fareler çocuklarımız için büyük bir tehlike oluşturmaktadır.

Fareler fiziksel özelliklerinin sağladığı avantajla çok hızlı üreme ve farklı yaşam alanlarına uyum sağlama özelliklerine sahiptirler. Pek çok türü olan bu canlıların insanların yaşam alanlarında en yaygın olarak görülenleri; çatı faresi, fındık (ev) faresi, lağım faresi(sıçan), pamuk faresi vb. türleridir.

Fareler tehlikeli hastalıkların insanlara bulaşmasına sebep olmaktadır. Doğası gereği pis ortamlarda yaşamını sürdüren fareler farklı yollarla hastalık bulaştırabilirler. Bu hastalıklar arasında halk tarafından en yaygın olarak bilineni “veba” hastalığıdır. Kara ölüm olarak da bilinen bu hastalık aslında bilindiği gibi olmayıp farelerden değil farelerin taşıdığı pirelerden bulaşmaktadır.

İnsan sağlığı açısından bu derece ölümcül tehlikeler taşıyan fareler ve böceklerden korunabilmenin tek yolu profesyonel bir ilaçlama şirketinden yardım alınmasıdır.

Özellikle okullarda düzenli olarak ilaçlama işleminin yapılması gerekmektedir. Okullara lavabo ve kanalizasyon yollarıyla gelen fare ve böcek türleri çocukların sağlığı için tehlike oluşturmaktadır. Okul ilaçlama da dikkat edilmesi ve özen gösterilmesi gereken en önemli husus çocukların sağlığıdır.

İlaçlama işleminin yapılacağı okulun alanının belirlenmesi, kullanılacak olan ilaçlama yönteminin en doğru yöntem olmasına dikkat edilmeli ve gerekli kontrollerin yapılması dikkat edilmesi gereken en önemli hususlar arasında yer almaktadır.
Okul ilaçlama nın öğrencilerin tatilde olduğu dönemlerde yapılması daha yararlı ve güvenli olacaktır. Acil durumlarda ise kokusuz ilaçlama yöntemi ile insan sağlığına hiçbir şekilde zararı olmayan ilaçlama yöntemiyle müdahale mümkündür.
Yapılan böcek ilaçlama işleminin ardından gerekli kontrollerin düzenli olarak yapılması ve uygun görülmesi durumunda tekrar bir ilaçlama işleminin yapılması gerekmektedir.

Garanti İlaçlamadan 7/24 okul ilaçlama hizmeti

Garanti böcek ilaçlama olarak 7/24 ulaşılabilir olan müşteri temsilcilerimiz ve işinde uzman ekibimizle birlikte istediğiniz her an hizmetinizdeyiz. Fareler ve böcekler hakkında bilmediğiniz her konu hakkında ve dilediğiniz tarih için randevu oluşturmak istediğinizde müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilir, profesyonel hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir