Garanti İlaçlama

Örnek Mahallesi Böcek İlaçlama

İnsanların yaşamını sürdürdüğü birçok yerde bulunan ve çeşitli hastalıkların yayılmasını sağlayan böceklerden, pest kontrol hizmeti veren şirketler aracılığı ile kurtulabilirsiniz. Örnek mahallesi böcek ilaçlama hizmetlerimiz, bu mahallede böceklerden bulaşan çeşitli hastalıkların yayılmasına engel olamaya çalışmaktadır. Sağlığınızı korumak için yürüttüğümüz hizmetlerimiz, Ataşehir’in ve İstanbul’un tüm semtlerinde sürdürülmektedir.

Böceklerden Bulaşan Hastalıklar

  • Verem
  • Dizanteri
  • Veba
  • Tifüs
  • Tifo
  • Lyme hastalığı
  • Kırım Kanamalı Kongo ateşi
  • Mantar hastalıkları
  • Paraziter hastalıklar

Böcekler Sağlığımıza Nasıl Zarar Verir?

Böcekler, farklı yollarla insan sağlığına zarar verebilirler. Haşereler bakterilerin çok bulunduğu yerlerde yuvalarını kurarlar. Tuvalet, kömürlük, banyo, kömürlük, depo gibi nemli ve rutubetli alanlarda yuva yaparlar. Zararlı bakterilerin toplandığı bu alanlardan çıkarken, bakterileri de üzerlerinde taşırlar. Salgıladıkları salyaları ve dışkılarıyla, bakterileri insanların eşyalarına ve yiyeceklerine bulaştırırlar. Mutfak tezgahlarının üzerinde dolaşan böcekler, aç kaldıklarında açıkta bırakılmış yiyeceklerimize, bakterileri bulaştırabilirler. Ayrıca kullandığımız mutfak eşyalarının üzerinde de dolaşırlar. Bu da, gıda zehirlenmelerine neden olabilmektedir.

Böceklerin en tehlikelileri, kan emen türdür. Bunlar birçok canlının kanı ile beslenirler. Canlılar arasında, hastalıkların yayılmasını sağlayabilirler.

Fareler de, insan sağlığına zarar vermektedirler. Örnek mahallesi böcek ilaçlama personellerimiz tarafından, fareler de kontrol altına alınmaktadır.

Sağlığımıza Zarar Veren Fare ve Böcekler

Örnek mahallesi böcek ilaçlama firmaları içerisinde en ekonomik hizmeti veren firmamız, kalorifer böceği, örümcek, eşek arısı, halı böceği, tatarcık, kör fare, pire, çatı faresi, kertenkele, kırkayak, uyuz böceği, kene, fındık faresi, ev faresi, güve, sivrisinek, karafatma, çekirge, salyangoz, çıyan, sıçan, tahtakurdu, yaban arısı, yılan, kulağakaçan böceği, teşbih böceği, akrep, lağım faresi, akar, tahtakurusu, karınca, gümüş böceği gibi birçok haşere için Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlar kullanarak hizmet veriyoruz.

Böcek ilaçlama Örnek mahallesinde şirketimiz tarafından profesyonelce uygulanmaktadır. Böceklerden kurtulmak için çağrı merkezimizden 7/24 randevu talep edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir