Garanti İlaçlama

Otel ilaçlama Fiyatları

Otel ilaçlama Fiyatları, yaşam alanlarımızı tehdit eden böcek ve haşereler küresel ısınma, kentsel dönüşüm, ekolojik sistemin bozukluğu ve çevre kirliliğine karşı olan duyarsızlık nedeniyle bir takım böcek ve haşerelere rastlamak mümkün.

Pire, kene, salyangoz, solucan, kulağakaçan, tahta kurusu, tahta kurdu, hamam böceği, gümüş böceği, tespih böceği, uyuz böceği, örümcek, karınca, sivrisinek, kara sinek, güve, tatarcık, mite, akarlar, akrep ve fare…vb

Bu böcek ve haşerelere karşı kişisel yöntemlerinizle mücadele etmeniz zordur. O nedenle mutlaka profesyonel ve yasal hükümlere uyarak çalışan bir ilaçlama şirketinden yardım almanız gerekmektedir.

Garanti ilaçlama günün 7/24 saati sizlere ilaçlama konusunda hizmet veren, profesyonel, yasal mevzuata uyan, kullandığı ilaçlar Sağlık Bakanlığınca onaylanmış, kesin sonuçlar veren güvenilir bir ilaçlama firmasıdır.

Kullanılan ilaçlar sıvı, kokulu, kokusuz, jel ve fare istasyonlarıdır. Bu ilaçların çevreye ve insanlara hiçbir zararı yoktur tamamen böcek ve haşerelere karşı üretilmiştir.

Yaşam alanlarımızı tehdit eden böcek ve haşereler

Dönem dönem herkesin bu tarz sıkıntılar yaşayabildiği ev, hastane, iş yerleri, gemi, bahçe, otel ..vb açık ve kapalı alanlarda böcek ilaçlama yapılmaktadır. İlaçlamayı yapan firmalar arasında ekiplerine değer veren, eğitimli uzmanları ile fark yaratan, müşterileri ile diyaloğu sağlam ve yapılan ilaçlama işleminin ardından en etkili çözümleri elde edebilen ilaçlama şirketiyse Garanti ilaçlama Şirketi’dir. Fare ve böcek ilaçlama hizmetlerinin en iyi şekilde halledilip insanlara daha temiz ve daha hijyenik evlerin, iş yerlerinin, okulların ve sosyal alanların bırakılması ancak bu sayede mümkün olabilmektedir. Bununla birlikte müşterilerimizin firmamızdan duyduğu memnuniyeti sürekli olarak dile getirmeleri karşısında büyük mutluluk duyduğumuzu da belirtmek isteriz.

Böcek ve haşereler otellerin en çok banyo, mutfak, depo, bodrum ve zemin katlarında yaşarlar. Karşımıza ise mobilya içlerinde. Bazalarda, tavan köşelerinde, pervaz yüzeylerinde, duvar ve fayans yüzeylerinde, lavabo içinde, tezgah üzerinde, su giderlerinde…vb yerlerde sık sık karşımıza çıkarlar.

Böcek ve haşereler çok çabuk çoğalıp yayıldıkları içinde tehlikeli virüsleri de beraberinde taşıyıp etrafa bulaştırırlar. Bu nedenle ortaya tehlikeli boyutta bir takım hastalıklar ortaya çıkar bunlardan bazıları; böbrek yetmezliği, dizanteri, sarı humma, dang humması, gıda zehirlenmesi. Lenf hastalıkları, fil hastalığı, AIDS, kanser, bağırsak enfeksiyonları, mide hastalıkları, tifüs, hepatit, veba, verem…vb

Otel ilaçlama Fiyatları, böcek ve haşerelerin türlerine, yoğunluklarına ve ilaçlanacak alanın metrekaresine göre farklılık göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir