Garanti İlaçlama

Otel İlaçlama

Otel ilaçlama bir zorunluluk haline gelmelidir. İnsanların yoğun olarak yaşadığı ve aktif olduğu alanlardan bir tanesi de otellerdir. Oteller haşerelerin yaşaması için oldukça müsait alanlardır. Oteller sahip oldukları, yemekhane, bar, restoran, havuz başı, kulüp, çamaşırhane, sauna ve hamam özellikleri nedeniyle haşere barındırmaktadır.

Otel ilaçlama hizmeti

Otellerde özellikle besin tüketiminin olduğu alanlarda gıda artıkları kalmaktadır. Her ne kadar temizlenmek istense de haşereler bir yolunu bularak mutlaka gelirler. Otellerde yapılması gereken ilaçlamanın yılın belli dönemlerinde periyodik olarak yapılması önerilmektedir. Bu sayede haşerelerden eser kalmamaktadır.

Otellerde En Çok Rastlanılan Haşere Türleri Hangileridir?

Otellerde en sık rastladığımız haşereler; pire, hamamböceği, karafatma, fare, lağım faresi, fındık faresi, çatı faresi, akrep, kakalak böceği, Amerikan hamamböceği, Alman hamamböceği, Kalorifer böceği, salyangoz, sülük, bit, mite, akar, yaban arısı, eşek arısı, karınca, çekirge güve, tespih böceği, kulağakaçan, akrep, örümcek, çıyan, en sık ilaçlama yaptığımız haşere türleridir.

Mücadele ve Yöntemler Nelerdir?

Otel gibi açık ve kapalı alanlarda olması gereken tedbir ve önlemlerin çok sağlam olması gerekmektedir. Otelin restoranında görülecek bir böcek türü tüm sezonunuza mal olabilir. Bu yüzden mücadele ve önlemlerin zamanında alınması her zaman için hayat kurtarır. Garantili yöntemler nelerdir?

  • Sıvı İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Fare İstasyonları

Neden Profesyonel ilaçlama?

En iyi altyapıya sahip olan, kalifiyeli ve eğitimli personel barındıran, 7/24 hizmet sunan, ilaçlama uygulama ve yöntemlerinde garanti sunan ve de Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı ilaçlara sahip olması, müşteri memnuniyetini her şeyden önce tutması ve insan sağlığına değer vermesi!

Sizce bu sebepler yeterince profesyonel böcek ilaçlama şirketiyle çalışmanızın nedenlerini açıkça anlatmıyor mu?

O halde sizlerde otel ilaçlama konusunda gerekli hassasiyeti göstererek firmanızın sunacağı reçeteyi bire bir uygulayın. Otelinizi temiz ve hijyenik tutun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir