Garanti İlaçlama

Paşabahçe Böcek İlaçlama

Böcekler, üremelerini gerçekleştirmek için nemli alanlara ihtiyaç duymaktadırlar. Paşabahçe böcek ilaçlama hizmetlerimiz, böceklerin yuva yaptığı her alanı detaylı olarak ilaçlamaktadır. Paşabahçe’nin denize yakın konumu, nemli hava koşulları böceklerin yuva yapması için çok müsaittir. Şirketimiz semtte bulunan açık ve kapalı alanların tümünde, detaylı olarak uygulama yapmaktadır.

Uygulamalarımız tüm şubelerimizde olduğu gibi Paşabahçe böcek ilaçlama şubesinde de, uzman personellerle gerçekleştirilmektedir. Uzmanlarımız Sağlık Bakanlığı izinli, kaliteli ilaçlarla işlem yapar. İşlemlerinin tümünde, başarılı sonuçlar sağlamaktadır.

Paşabahçe böcek ilaçlama hakkında

Paşabahçe böcek ilaçlama hizmetlerimiz 7/24 gerçekleşir. Böcekler, kısa sürede üreyen zararlılardır. Bu yüzden, kesintisiz hizmetin önemi büyüktür. Yaşam alanlarınızda bir haşereyle karşılaşmanız durumunda, şirketimizden hizmet talep etmelisiniz. Haşereler, kalabalık gruplar halinde yaşarlar. Geceleri aktif olurlar. Alanda bir haşerenin var olması, yuvasında yüzlercesinin olduğunun göstergesidir.

Uzmanlarımız haşere ile mücadele etmeden önce, yuva yaptıkları alanı teşhis etmektedir. Yuvalarını ve yumurtalarını bıraktıkları alanı kapsamlı olarak ilaçlayarak, kesin çözümler sağlamaktadırlar. Böcek ilaçlama Paşabahçe semtinde şirketimiz tarafından gerçekleştirilirse, %100 garantilidir. En iyi ekipmanlarla, fare ilaçlama hizmeti de vermekteyiz.

Garantili yöntemlerle ilaçlama yaptığımız zararlı canlılar

Kalorifer böceği, gümüş böceği, yaban arısı, örümcek, Alman hamam böceği, akrep, kakalak, eşek arısı, mite, halı böceği, lağım faresi, karınca, tatarcık, sivrisinek, kör fare, sinek, teşbih böceği pire, akar, çatı faresi, tahtakurusu, kertenkele, kırkayak, uyuz böceği, kene, fındık faresi, ev faresi, güve, mayt, hamam böceği, karafatma, çekirge, salyangoz, Amerikan hamam böceği, çıyan, sıçan, tahtakurdu, yılan, kulağakaçan böceği, bit, pamuk faresi.

Uygulamalarımızı sıvı, katı, kokusuz, jel, toz ve kokulu ilaçlarla yapıyoruz. Beykoz’un bütün semtlerine kaliteli ve kalıcı hizmetler sunmaktayız. Fiyatlarımız, ekonomiktir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir