Garanti İlaçlama

Pastane İlaçlama

Unlu gıda mamulleri imalatı ve üretimi yapılan kapalı alanlarda, haşereler için mükemmel alanlardır.  Bazı haşere türleri sadece duyu organları sayesinde gıda ve aromaların kokusunu kolaylıkla almaktadır.

Pastanelerde en sık görülen haşere türleri; karınca, arı, hamamböceği, kalorifer böceği, sinek, sivrisinek, kakalak, tespih böceği, fare, lağım faresi, salyangoz, kertenkele, akrep, yılan, pire, karafatma gibi birçok haşere türü görülmektedir. Haşereler boş buldukları her alandan içeri ve yaşam alanlarımıza sızmaya çalışırlar. Duvar çatlakları ve ahşap yarıkları arasından, boru ve tesisat sistemleri arasından, açık unutulan kapı ve pencerelerden, camlardan, evcil hayvanlar üzerinden, dışarıdan satın alınan bir eşya üzerinden rahatlıkla içeri girerler. Nem, rutubet ve karanlık alanlar haşerelerin yaşam merkezidir.

Pastanelerde Kullandığımız Garantili Yöntemlerimiz

Pastanalar, gıda alanları oldukları için hem hassas, aynı zamanda çok çabuk bakterilerin oluşabileceği alanlarla doludur. Çevreye imalathaneden bir kırıntını yere dökülmesi bile haşerelerin çoğalması için yeterlidir. Başlıca kullandığımız uygulama yöntemlerimiz şunlardır;

  1. Sıvı İlaçlama
  2. Jel İlaçlama
  3. Kokulu İlaçlama
  4. Kokusuz İlaçlama
  5. Fare İstasyonları ve düzenekleri

Haşerelerin Neden Olduğu Hastalıklar?

Verem, veba, dizanteri, humma, mantar, hepatit, lyme, Akdeniz ateşi, kırım Kongo kanamalı ateşi, alerjik reaksiyonlar, cilt hastalıkları

Pastane ilaçlamalarında, bazı tezgah ve ulaşılamayacak alanlarda jel ilaçlama, karma haşere türleri içinse Sıvı ilaçlama yöntemi uygulanmaktadır.

Pastane ilaçlama fiyatları için çağrı merkezimiz üzerinden 7/24 müşteri temsilcimizi arayabilir ve ilaçlama yapmak istediğiniz alanlar için randevu talebinde bulunabilirsiniz. Firmamız sizlere sağlıklı bir yaşam alanı oluşturmak için lekesiz ve iz bırakmadan ilaçlama uygulamalarını yapar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir