Garanti İlaçlama

Pire İlaçlama Firmaları

Ülkemiz  kuzey yarım küredeki ılıman iklimin etkisindedir. Fakat dağlar ve denizlerin etkisiyle yurdun her yöresinde iklim aynı etkiyi göstermez. İklimin bu denli farklılık göstermesi yaşayan canlı çeşitliliğini de arttırmaktadır. Özellikle metropol şehirlerin betonlaşması ve konut sayısının artmasıyla beraber doğada yaşayan böcekler insan yaşam alanlarına dahil olmaktadır. İnsanların yaşam alanlarına dahil olan böcekler insan sağlığına ciddi anlamda zarar vermektedir. Özellikle evcil hayvanlarda ve farelerde bulunan pireler ölümcül hastalıklar taşımakta ve bulaştırmaktadır. Pirelerden kurtulmanın en etkili çözümü profesyonel pire ilaçlama firmaları ile anlaşmaktır.

Pirelerden evde uygulanan yöntemler ile kurtulmak mümkün değildir. Bilindiği üzere pireler en hızlı üreyen böcek türüdür. Sadece  bir pire yaşam alanıza yaklaşık 1 haftada 2000’den fazla yumurta bırakabilmektedir. Hızlı bir şekilde üreyen bu küçük canlılar insanlara ölümcül olabilecek hastalıklar bulaştırmaktadır. Pirelerin insanlara bulaştırdıkları bazı hastalıklar;

  • Kedi tırmığı Hastalığı
  • Bacillar Angiomatosis
  • Tungiasis
  • Veba
  • Cilt Hastalıkları
  • Alerjik Hastalıklar
  • Dizanteri
  • Humma

Pirelerden nasıl kurtulunur?

Yaşadığınız alanda pireler varsa ciddi bir sorunla karşı karşıyasınız demektir. Bu problemin kesin ve kalıcı bir çözüm ile çözmeniz gerekmektedir. Evde pek çok yöntem kullanılarak pireler yok edilmeye çalışılmaktadır. Fakat bu yöntemlerin pek de etkili olduğu söylenemez. Pireler düzensiz bir şekilde ürediklerinden dolayı evin her noktasında pire yumurtası bulunabilmektedir. Özellikle halı altları, gardırop içleri, elbiseler, mutfak dolapları, yatak altları vb. yerlere yumurtalarını bırakmaktadırlar. Evde hazırlanan ve uygulana yöntemler pire yumurtalarını yok etmez. Pirelerden ve pire yumurtalarından kurtulmanın en etkili çözümü pire ilaçlama firmaları ile iş birliği yapmaktır. Yıllardır Garanti Pire İlaçlama Firması olarak kesin çözüm ve garanti sonuç vermekteyiz.

7/24 ulaşabileceğiniz çağrı merkezi müşteri temsilcilerimiz ile dilediğiniz gün ve saate randevu oluşturabilir veya aklınıza takılan her türlü konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kokulu ve kokusuz ilaçlama yöntemlerimiz ile açık ve kapalı alanları dilediğiniz zaman dilediğiniz günde gönül rahatlığı ile ilaçlatabilirsiniz.

Kokulu ilaçlama yöntemi genel olarak evinizin bahçesi, park alanları, bahçeler, yeşil alanlar gibi açık alanlarda kullanılmaktadır. Kesin ve etkili bir çözümdür.

Kokusuz ilaçlama yöntemi ise daha çok ev, apartman, otel, okul, hastane gibi kapalı alanlarda kullanılmaktadır. Kesin ve etkili bir çözümdür.

İlaçlar kesinlikle insan sağlığına zarar vermeyen, sağlık bakanlığı tarafından onaylı ilaçlardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir