Garanti İlaçlama

Pire İle Mücadele

Pire ile mücadele sıcaklıkların yükselmesiyle beraber herkesin yaşadığı bir sorun haline geldi. Pireler boyut olarak çok küçük olmakla beraber fark edilmeleri oldukça güçtür. Hayvanların üzerinden kendilerine yayılma alanı bulan haşere türü ile bireysel mücadele ne yazık ki sonuç vermeyecektir. Pireler yok edilmediklerinde sayıları her geçen gün artan ve insan yaşamını tehdit eden zararlı canlılardır.

Pirelerin yok edilmesinde en etkili ve kesin yöntem profesyonel pire ilaçlama uygulaması yaptırmaktır. Evcil hayvan besleyen kişilerin sıklıkla karşılaştığı pire sorunu önlem alınmadığında insan sağlığına ciddi zararlar verebilir. Astım ve alerjik reaksiyonu olan kişilerin etrafında bulunan pireler; kaşınma, kızarıklık ve kabarma gibi belirtiler gösterirken, aşırı kaşınmanın sonunda ciltte yaralar oluşturabilir. Pire ilaçlama ve tüm haşerelerin yok edilmesinde geliştirdiği yöntemler ile sektörün öncü isimlerinden biri olan Garanti İlaçlama firmamızı 7/24 arayarak bu sorundan kısa sürede kurtulabilirsiniz.

Pire İlaçlama Fiyatları

Pire ilaçlama fiyatları toplumda varılan yanlış yargı ile maliyetli olduğu düşünülen bir uygulamadır. Bilinenin aksine doğru ve güvenilir bir firma ile çalıştığınız sürece pire ilaçlama oldukça ekonomik ve haşerelerden kurtulmada en etkili yoldur. Pire ilaçlama fiyatları oluşturulurken bazı unsurlar belirleyici olur. Garanti ilaçlama firmamızda pire ilaçlama fiyatları hesaplanırken;

  • Haşerenin yoğunluğu ve türü
  • İlaçlama yapılacak alanın metrekaresi
  • İlaçlama sırasında kullanılacak ilaç miktarı belirleyici olur.

Pire ilaçlama fiyatları ve haşerelerle ilgili aklınıza takılan bütün soruların cevabı için bizi hemen arayın.

Pire İlaçlaması Nasıl Yapılır?

Pire ilaçlaması nasıl yapılır? Evlerimizde sıklıkla karşılaştığımız pire ve kalorifer böcekleri ile mücadele ederken çoğu kişi ilaçlama işlemini zahmetli görerek geleneksel yollara başvuruyor. Bir gecede yüzlerce kez çoğalabilen haşereler ile mücadelede bireysel çaba sonuç vermediği gibi ekonomik zarara neden olur. Şekil olarak hamam böceklerine benzetilen kalorifer böcekleri mutfak, banyo ve kapalı yerlerde hızlı bir şekilde çoğalır. Çoğalmasını engellemek için profesyonel kalorifer böceği ilaçlama uygulamasını yaparak, kısa bir sürede kurtulabilirsiniz. Haşere ilaçlama uygulaması yapılırken;

  • İlaçlama yapılacak alan hazır hale getirilir.
  • Ortamda bulunan eşyaların kaldırılması ya da iyi bir şekilde korunması şarttır.
  • İlaçlama yapılacak yerden çocukların ve kullandıkları eşyaların uzak tutulması yaşanacak olumsuz durumları ortadan kaldırmada etkilidir.
  • İlaçlama yapan kişinin maske, tulum ve eldiven gibi malzemeleri kullanması hayati önem taşır.
  • İşlem bittikten sonra ortamı en az 2 saat havalandırarak ilacın etkisi dağıtılmış olur.

Garanti İlaçlama firmamızın kullandığı bütün ürünler TSE damgalı olup, bütün yasal prosedürleri yerine getirmiştir. Haşerelerden kısa bir sürede kurtulmak için irtibat numaralarımızdan bizi arayabilir, günün her saati ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir