Garanti İlaçlama

Pirelerden Nasıl Kurtulunur?

Pirelerden nasıl kurtulunur? Pireler ebatları oldukça küçük ancak etkileri büyük haşerelerdir. Gözle görülemeyen ve geceleri aktif olan bu haşere türünden fark ettiğiniz ilk anda kurtulmalısınız. Bulaşıcı özelliğe sahip olan pirelerden nasıl kurtulunur sorusunun net cevabı pire ilaçlama uygulamasıdır. Evcil hayvan besleyen kişilerin sıklıkla karşılaştığı pire ile mücadele için ilaçlama uygulaması yapılırken;

  • İlaçlama yapacağımız alanı hazır hale getiririz. Kapalı bir alan ise kapı ve pencereler sıkıca kapatılır. Bu sayede ilacın etkisi arttırılır ve pirelerin kaçması engellenir.
  • Mutfak eşyaları dolaplara kaldırılır ve yıkanmadan kesinlikle kullanılmaz.
  • Bağışıklık sistemi zayıf olan çocuklar uygulama bitene kadar ilaçtan etkilenmemeleri için ortama alınmazlar.
  • Püskürtme yöntemi ile ilaçlama yapılan pireler ULV cihazından çıkan pire ilacı ile havadan aşağıya dökülerek yok olurlar.
  • Pirelerin yerlerden toplanması ile yapılan genel temizliğin ardından eski yaşantınıza geri dönebilirsiniz.

Pire ilaçlama başta olmak üzere; ev ilaçlama, akrep ilaçlama, hamam böceği ilaçlama işlemlerinin yapıldığı Garanti İlaçlama firmamızı 7/24 arayabilir, Çağrı Merkezimizden destek alabilirsiniz.

Pire İlaçlama Fiyatları

Pire ilaçlama fiyatları toplumda oluşmuş yanlış yargı ile maliyetli olduğu düşünülen ve kişileri kendi yöntemlerine sevk eden bir uygulamadır. Halbuki bilinenin aksine işini profesyonelce yapan bir firma ile çalışılması durumunda pire ilaçlama fiyatları oldukça ekonomiktir. Garanti İlaçlama firmamızda böcek ilaçlama fiyatları hesaplanırken;

  • İlaçlama yapılacak alanın metrekare cinsinden büyüklüğü
  • İlaçlama sırasında kullanılacak pire ilacı miktarı
  • İlaçlama yapılan pirenin türü ve yoğunluğu belirleyici olur.

Pire ilaçlama fiyatları maliyetleri toplumdaki bütün kesimlerin ekonomisine uygun olacak şekilde oldukça düşüktür. Pirelerden kurtulmak için firmamızı günün her saati arayabilir, uygun ödeme koşullarından yararlanabilirsiniz.

Pire İlaçlama Şirketleri

Pire ilaçlama şirketleri arasında 20 yılı aşkın süredir İstanbul ili ve tüm ilçelerinde faaliyet gösteren Garanti İlaçlama firmamızda kullanılan bütün ürünler sağlığınızı tehdit edecek hiçbir unsur barındırmaz. Bütün haşerelere karşı mücadele eden ve pire ilaçlama şirketleri arasında alanının öncü ismi olan şirketimiz 7 gün 24 saat sizlere hizmet etmeyi bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir