Garanti İlaçlama

Pirelerden Nasıl Kurtulurum?

Pirelerden nasıl kurtulurum? Sorusu sıcaklıkların yükseldiği şu günlerde herkesin yanıt aradığı bir konudur. Pire ile mücadele etmek diğer haşerelere oranla biraz daha yüksektir. Gözle görülemeyecek kadar küçük bir yapıya sahip olan ve bulaşıcı özelliğe sahip olan pireleri fark etmek ancak belirtileri ile mümkündür. Pire ısırması ile vücudunuzda kabarma, kaşıntı ve yanma gibi alerjik reaksiyonlar oluşur ve kaşınma sonucu yaralar meydana gelir. Bulaştığında saçınızda dolaşan bir şeyin olduğunu hissedersiniz ve engel olamadığınız bir kaşınma ihtiyacı duyarsınız. Pire ile mücadele için böcek ilaçlama şirketleri ile irtibata geçmeli ve pire ilaçlama uygulaması yaptırmalısınız. Pirelerden nasıl kurtulurum sorusuna yanıt verecek olursak;

  • Pirelerden kurtulmak için yapılacak en doğru şey böcek ilaçlama yaptırmaktır.
  • Firmamız ile irtibata geçtikten sonra ilaçlamaya gelen personellerimiz öncelikle ortamı hazır hale getirir. İlaçlama yapılan yer kapalı ise açıkta kapı ve pencere kapatılır, ilacın etkisi arttırılır.
  • Pire ilaçlama uygulaması sırasında mutfaktaki eşyalar dolaplara kaldırılır ve işlem bittikten sonra iyi bir şekilde yıkanmadan kullanılmaz.
  • Kokulu ve buharlı ilaçlama ile yapılan işlem ile pirelerin hepsi havadan yere dökülür. Pireler toplandıktan sonra pencereler açılarak ev iyi bir şekilde havalandırılır.
  • Genel temizlik yapılıp ortam sterilize edildikten sonra günlük yaşamınıza geri dönebilirsiniz.

Pirelerden nasıl kurtulurum ve aklınıza takılan bütün sorular için firmamızı 7 gün 24 saat arayabilir, indirimli fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Pire İlaçlama Fiyatları

Pire ilaçlama fiyatları firmamızda belirlenirken toplumdaki bütün kesimlere uygun olacak maliyetler oluşturulur. Pire ilaçlama işleminde çalışacağınız firmayı doğru seçmek önemli bir ayrıntıdır. Sıradan ve işini iyi yapmayan bir firma ile çalıştığınızda pireler yok olmadığı için sayısı her geçen gün artacak ve yaşam alanınızı istila edecektir. Pire ile mücadele eden firmamızda kullanılan pire ilacı ve tüm malzemeler TSE damgalı ve Sağlık Bakanlığından onaylıdır. İnsan sağlığını önceliği olarak tutan firmamızda pire ilaçlama fiyatları hesaplanırken;

  • İlaçlama yapılan pirenin türü ve yoğunluğu
  • İlaçlama sırasında kullanılacak böcek ilacı miktarı
  • İlaçlama yapılan alanın metrekare cinsinden büyüklüğü belirleyici olur.

Pire ilaçlama fiyatlarına uyguladığımız indirimden faydalanmak için vakit kaybetmeden irtibat numaralarımızdan bize ulaşın. Çağrı Merkezimizden 7/24 ulaşabilirsiniz.

Böcek İlaçlama Şirketleri

Böcek ilaçlama şirketleri arasında 20 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren Garanti İlaçlama şirketimiz Sağlık Bakanlığından onaylı ve bütün yasal prosedürleri yerine getirmiştir. Uzman kadrosu ve başarılı ekibi ile beraber pire ilaçlama uygulamasının yanı sıra; ev ilaçlama, hamam böceği ilaçlama, kalorifer böceği ilaçlama işlemlerinin de yapıldığı firmamıza günün her saati ulaşabilir, uygun ödeme koşullarından yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir