Garanti İlaçlama

Şirinevler Böcek İlaçlama

Şirinevler böcek ilaçlama, böcek, haşere ve kemirgenlere karşın 20 yılı aşkın süredir sürdürdüğü etkin mücadele teknikleri ile alanının öncü firması olmasının gururunu yaşıyor.

Dünya üzerinde keşfedilen yüz binlerce türü bulunan böcekler içerisinde hala bazı türlerin özellikleri bilinmemektedir. Ancak şu bir gerçektir ki, insanlar için yarar sağlayan birkaç böcek türü dışında kalan tüm böcekler insanlara oldukça zarar veren canlılardır. Bunların başında da hamam böcekleri, pireler, sivrisinekler ve kemirgenler türüne bağlı olan fareler gelmektedir. Bu türler, bataklıklar, çöplükler, kanalizasyon giderleri, lağım birikintileri başta olmak üzere çok pis ve mikroplu yerlerde barınarak insanların yaşam alanlarına geçiş yapmaktadır. Bu geçiş ile birlikte kendi bünyelerinde bulunan mikrop, zararlı organizma, bakteri ve virüsleri, insanların eşyalarına, yiyeceklerine ve ortamda temas ettikleri tüm maddelere bulaştırırlar. Bu maddelere temas eden insanlar da bu bakteri, mikrop ve virüsleri alır ve hasta olurlar.

Şirinevler böcek ilaçlama servisi

Riski etrafımızdan bertaraf etmek ve yaşam alanlarımızı böceklerden arındırmak için Şirinevler böcek ilaçlama firmamızı arayarak, Sağlık Bakanlığı onaylı ve TSE belgeli ilaçlı mücadele yöntemlerimizden yararlanabilirsiniz.

Böcekler kadar tehlikeli olan diğer bir tür ise farelerdir. Tarih boyunca insanoğlunun yaşadığı çok sayıda ciddi ve ölümcül hastalığın ana nedeni olan fareler, dünyanın en pis ve kötü alanlarında rahatlıkla yaşayabilen ve en fazla bakteri ve virüs taşıyan zararlı canlılarıdır. Esnek vücut yapıları nedeni ile en ufak boşluklardan bile kolaylıkla geçebilen, darbelere karşı da son derece dayanıklı olan fareler, iyi derecede koku almaları ile de tanınırlar. Özellikle de aç kaldıklarında saldırganlaşan, güçlü kemirgenlikleri nedeni ile de insanları bile kemirebilen farelere karşı bireysel olarak mücadele etmek ise tehlikelidir. Firmamız tarafından farelere karşı özel olarak geliştiren sıvı ilaçlar, tablet ilaçlar ve fare istasyonları sayesinde fare ile mücadele hizmetimiz, son derece etkili ve çözüm odaklı bir sonuç sağlamaktadır. Şirinevler böcek ilaçlama, Bahçelievler ilçesinde bulunan tüm semtlerde olduğu gibi, İstanbul’un tüm ilçelerinde de kemirgen, sürüngen, böcek ve haşere türlerine karşı savaş açmış durumdadır.

Firma seçerken tecrübeli, başarılı, kaliteli ve güvenilir hizmet sunanları tercih etmeye ise önem gösteriniz. Böcek ilaçlama firmaları içerisinde lider konumda olan garanti ilaçlama firmamızın Şirinevler böcek ilaçlama şubesi, bu alanlarda geliştirdikleri özel tekniklerle fare, böcek ve haşerelere karşı başarılı ve profesyonel mücadele sergiler. Firmamız, ziraat mühendislerince hazırlanan her böcek türüne özel böcek ilaçları ve yine uzman kadromuz tarafından özel olarak eğitilen profesyonel ekiplerimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Firmamız tarafından ilaçlı mücadele sürdürülen böcek ve kemirgen türlerinden öne çıkanlar ise şunlardır:

Fare, çatı faresi, karafatma, tespih böceği, kırkayak, kalorifer böceği, örümcek, kırkayak, tahtakurusu, çıyan, çekirge. Bit, böceği, kene, pire, akrep, , oryantal-normal hamam böceği, alman- amerikan hamam böceği, güve, yılan, fındık faresi, salyangoz, yılan, gümüş böceği. Tahta kurdu, lağım faresi, ağaç kurdu, kertenkele, örümcek, halı böceği, danaburnu, yaban arası, kulağakaçan.

Şirinevler bözek ilaçlama servisimizi hemen arayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir