Garanti İlaçlama

Site İlaçlama

İlaçlama işlemleri, haşerelerden kurtulmak adına yapılan, mutlaka ilaçlama şirketleri tarafından uygulanması gereken işlemler bütünüdür. Bilindiği üzere evlerimize giren böcekler genellikle site ve apartmanlarımızın içerisinden ya da bahçe ve dışarı kaynaklı girebilmektedir. Bunu engellemek için de mutlaka bazı hususlara dikkat etmek gereklidir. Örneğin:

  • Binalarda, sitelerde, merdiven boşluklarında bulunan sıva çatlaklarını mutlaka onarmak gereklidir.
  • Bina içinde bulunan ortak kullanım alanlarının temizliğine dikkat edilmesi gereklidir. Özellikle kapı önlerinde çöp bekletilmemeli, kısa süreliğine çöp bekletilmek durumunda kalınsa bile mutlaka poşetlerin ağzı kapalı bir şekilde bulundurulmalı.
  • Ortak kullanım alanlarında yiyecek içecek bulundurulmamalı, yemek kalıntıları hatta kırıntıları dahi bekletilmemelidir.
  • Site alanında bahçe varsa, bahçeler mutlaka ilaçlanmalı, bahçelerden giren haşerelerin girişleri engellenmelidir. Bu noktada giriş katta oturan dairelerin çok daha dikkatli olması gerekmektedir.
  • Sitelerdeki, apartmanlardaki böcek faaliyetlerini azaltmak ve yok etmek için mutlaka daire içlerindeki temizliğe de dikkat edilmesi gereklidir. Çünkü evlerdeki herhangi bir haşere türü dahi tüm apartmana hızla yayılabilir, böcek çeşitliliği hızla artabilir.

Site İlaçlaması Nasıl Yapılır?

Site ya da apartman ilaçlama uygulamaları yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemli şeylerden biri, elbette ki toplu halde yaşam alanımız olan yerleşim alanlarımızın en sağlıklı şekilde ilaçlanmasıdır. Bu noktada da iş elbette ki iyi bir ilaçlama şirketi ile anlaşmaya bağlıdır.

Her haşere türünde olduğu gibi tüm mekanlarda da sizlere en yetkin hizmetleri en profesyonel şekilde sunan Garanti Grup İlaçlama şirketimiz, apartman ilaçlama, site ilaçlama, villa ilaçlama, bahçe ilaçlama, ev ilaçlama, konut ilaçlama, inşaat ilaçlama gibi tüm kentsel alanlarda da hizmet vermektedir. Şikayet ettiğiniz haşere olsun ya da olmasın, böceklerden kurtulmak ve korunmak için bizleri daima güvenle seçebilirsiniz.

Garanti Böcek İlaçlama şirketimiz uzman kadrosu ve Bakanlık onaylı ilaçlarıyla hizmet vermekle birlikte, sizlere her daim en nitelikli hizmeti sunmaktadır.

İster sıvı ilaçlama ister kokulu ya da kokusuz ilaçlama, ister fare ilaçlama ya da jel ilaçlama gibi hangi işlemler olursa olsun, bizlerle hemen iletişime geçebilir, evinizi ya da dilediğiniz herhangi bir mekanı güvenle ilaçlatabilirsiniz.

Müşteri temsilcilerimiz sizlere en kaliteli hizmeti vermek için günün 24 saati kesintisiz hizmet sunmakta, sizlere bir telefon kadar yakındadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir