Garanti İlaçlama

Soğanlık Böcek İlaçlama

Soğanlık Böcek İlaçlama servisimiz, Garanti İlaçlama bünyesinde faaliyet göstermekte olan ve etkili ilaçlama yöntemleri ile her türlü böcek problemini ortadan kaldıran önemli bir böcek ilaçlama servisidir. Geliştirmiş olduğu ilaçlar ve yöntemlerle böcek problemlerini kısa sürede ortadan kaldırmakta olan Soğanlık Böcek İlaçlama servisimiz, 7/24 ilaçlama hizmeti sunmaktadır.

BÖCEK İLAÇLAMA YÖNTEMLERİ

Soğanlık Böcek İlaçlama, her böcek türü için ayrı ayrı geliştirmiş olduğu ilaçlama yöntemleri ile, türlerine ve özelliklerine göre en etkili ilaçlama yöntemini seçerek, etkili ve kalıcı sonuçlar elde etmektedir. Böcekler, üreme yapıları ve çeşitli özellikleri nedeniyle tek tip ilaçlama böceklerin imhasında her zaman etkili olmamaktadır. Bu sebeple her böcek türü için ilaç geliştirilmiştir. Bu şekilde çok daha etkili ve çok daha kalıcı sonuçlar elde etmek mümkün olmaktadır. 

  • Sıvı İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Jel İlaçlama

Böcek ilaçlama yöntemlerinden en sık tercih edilen ve her böcek türü üzerinde etki göstererek kısa sürelerde kalıcı sonuçlara ulaştıran ilaçlama yöntemi sıvı ilaçlama yöntemidir. Kokulu ilaçlama ve kokusuz ilaçlama da sıvı ilaçlama yöntemlerindendir. Bu yöntemler sayesinde geniş alanları ilacın etkisi altında bırakarak irili ufaklı her türden böceğin imhası gerçekleştirilmektedir. Sıvı ilaçlama yöntemleri buharlama ve püskürtme teknikleriyle uygulanmaktadır. Bu teknikler, ilacın çok daha hızlı bir şekilde yayılmasını ve daha kısa sürelerde sonuca ulaştırmasını sağlamakta olan tekniklerdir. Kokulu ilaçlar, etkisi kısa süren ve sadece anlık etkilerde bulunarak, böcek problemini belirli bir süre içerisinde ortadan kaldırmaktadır. Kokusuz ilaçlama yöntemleri de uzun vadede sonuç elde etmek isteyenler için idealdir. Kokusuz ilaçlamanın uygulandığı alanlar uzun bir süre böcek problemiyle karşılaşmamaktadır.

Böcek ilaçlamalarında hamam böceği ve türevlerinin ilaçlamalarında uygulanmakta olan jel ilaçlama yöntemleri doğal ve kokusuz ilaçlarla tasarlanmaktadır. İnsan sağlığı üzerinde olumsuz bir etkisi bulunmayan jel ilaçlar, genellikle böceklerin geçiş noktalarına ya da kapı ve pencere pervazlarına uygulanarak böceklerle teması sağlanmaktadır. İlacı yiyen böcekler kısa bir süre içerisinde yuvalarına dönmekte ve zehirlenerek ölmektedir. Kısa süreler içerisinde kalıcı sonuçlar ortaya çıkarmakta olan jel ilaçlar, böcek sayısının az olduğu durumlarda sıklıkla kullanılmaktadır.

SOĞANLIK BÖCEK İLAÇLAMA FİYATLARI

Soğanlık Böcek İlaçlama Fiyatları, ilaçlanan mekanın metrekaresine göre değişiklik göstermektedir. Tekrarlanan ilaçlama işlemleri de böcek ilaçlama fiyatlarını etkilemekte olan bir diğer unsurdur. Sunmuş olduğu profesyonel ilaçlama hizmetleri karşılığında oldukça uygun fiyatlar talep etmekte olan Soğanlık Böcek İlaçlama servisimiz, günün her saati böcek problemlerinizle mücadele etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir