Garanti İlaçlama

Suadiye Böcek İlaçlama

Kadıköy ilçesine bağlı Suadiye böcek ilaçlama servisi yaşam alanlarınızda size rahatsızlık veren her türlü haşere ve kemirgen türüne karşı ilaçlama hizmeti vermektedir. Açık kapalı her alanda en modern ekipmanlarımız ve kaliteli ilaçlarımızla, ilaçlama hizmeti vermekteyiz Haşereler türlerine göre farklılık gösteren insanların yaşadığı ortamlar da barınmayı seven zararlı canlılardır. Haşere ve kemirgenlerin yaşam alanlarımıza girmelerindeki en büyük neden dışarıda yiyecek ihtiyaçlarını karşılayamamalarıdır. Bu durum insanlar için ciddi sorunlara neden olmaktadır.  Haşere ve kemirgenler taşıdıkları mikrop ve virüslerle tehlikeli hastalıklara davetiye çıkarırlar.

Suadiye böcek ilaçlama yöntemleri;

  • Sıvı ilaçlama
  • Jel ilaçlama
  • Kokusuz ilaçlama
  • Kokulu ilaçlama

Günümüzde yer alan birçok haşere ilaçlama firması tek bir ilaçla uygulama yapmaktadır. Tek bir ilaç haşerelere ve kemirgenlere etki göstermeyecektir. Suadiye ilaçlama servisi haşere ve kemirgen türüne özel olarak belirlenmiş ilaçlama yöntemleri kullanılmaktadır. Kaliteli ve pratik ilaçlama yöntemlerimiz sayesinde ilaçlama esnasında yaşam alanlarınızı terk etmenize gerek kalmaz. İlaçlama uygulaması siz günlük işlerinize devam ederken pratik bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Firmamız tarafından hazırlanan ilaçlar ziraat mühendislerimizin kontrolü altında kullanılmaktadır. Kullanmış olduğumuz tüm ilaçlar Sağlık Bakanlığı’ndan onaya sahip olup TSE damgalıdır.

Suadiye böcek ilaçlama servisimiz günün 24 saati kesintisiz ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Detaylı bilgi almak için 7/24 müşteri temsilcimize ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir