Garanti İlaçlama

Tahta Kurusu İlaçlama

Tahta kurusu ilaçlama fiyatları en uygun olarak burada. Artık tahta kurusu ilaçlama nasıl yapılır diye düşünmeyin!

Kan emici böcek grubu içerisinde yer alan tahtakurusu, insanlara en yakın yaşam alanlarında sıkça görülür. Tahtakurusu çeşitli hastalıkların insanlara kan yoluyla bulaşmasına neden olmaktadır. Firmamız tahtakurusu ilaçlama servisiyle tüm haşere türleri üzerinde kontrol sağlayarak sağlığınızı korumaktadır.

Yumurta bırakarak çoğalan tahtakurusu, kan emme aşamasından hemen sonra yeni yavrular bırakmak için üreme evresine girer. Bulunduğu alan içine kısa sürede çok sayıda yumurta bırakırlar. Tahtakurusu yumurtaları gözle fark edilmeyecek kadar küçüktür. Bu nedenle tahtakurusu ilaçlama teknikleri alanında uzman kişi ve firmalar tarafınca yapılmalıdır. Tahtakurusu böceği çok sayıda türe sahip olan bir canlıdır.

Tahtakurusu Böceğinin En Çok Görülen Türleri;

  • Tahtakurdu
  • Ağaç kurdu
  • Ağaç böceği
  • Mobilya kurdu
  • Ahşap böceği

Tahtakurusu Isırığı

Tahtakurusu insanları kan emmek için ısırır.Tahtakurusu böceğinin ısırdığı bölgede tahriş, kaşıntı, kızarma, şişlik ve kırmızı lekeler görülebilir. Özellikle alerjik reaksiyonlara duyarlılığı olan kişilerde kaşıntıya bağlı olarak kalıcı yara izleri ve cilt rahatsızlıkları gözlemlenmektedir.

Tahtakuruları bir yıl boyunca beslenmeden yaşayabilirler. Bu haşerelerin uzun süre beslenmeden yaşayabilme özellikleri yaşam alanlarımızda gizlenerek çoğalmalarına da neden olmaktadır. Tahtakurusu ezilerek öldürüldüğü vakit etrafa çok pis bir koku salgılayan böcektir. Tahtakurusu ile mücadele bireysel uygulamalardan uzak durularak profesyonel yöntemeler dahilinde yapılmalıdır.

Tahtakurusu ilaçlama servisi olarak, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı uygulamaları kullanmaktayız. Tahtakurusu böceklerine karşı uygulamış olduğumuz sıvı ilaçlama uygulamalarımız kokulu ve kokusuz olmak üzere uygulanabilmektedir. İlaçlama ekiplerimize iletişim numaralarımızdan 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.Ekonomik ilaçlama fiyatları ve güvenli hizmetimiz daima yanınızdadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir